Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zasięg bardzo ładny. Ale na 0.20 ma dość spory rozrzyt na boki na full auto, a jego szybkostrzelność jest jak wiadomo dość duża. Miałem wrażenie, że już kałach cymy mniej rozrzuca na 0.20, choć ma mniejszy zasięg. Na 0.25 jest super, ale te 0.20 mnie niepokoją. Jak chcecie to kiedy zrobie zdjęcie na spotkaniu, to określicie.

 

I jeszcze jedno. Na semi KAŻDY strzał znosi w prawo przy zerowym wietrze. Na wietrze oczywiście lci z wiatrem, ale bez wszystko znosi na semi w prawo.

Czy mam sie martwić?

Link to post
Share on other sites

Jak myślisz, dlaczego 0.20 nie grzeszą celnością? Bo są lżejsze i bardziej podatne na wiatr! Mi na 0.25 znosi na końcu w lewo, ale tylko jak wiatr wieje z prawej. U Ciebie może być tak samo, postrzelaj najpierw w lesie, czy jakimś miejscu osłoniętym od wiatru.

Link to post
Share on other sites

Ale co do znoszenia chodzi o to, że już od razu z lufy kulka idzie lekko w lewo. Nie skręca, tylko tak jakby lufa była krzywa, bo nie leci podkręcona, tylko prosto w prawo. Nie jest to znaczny odchył, no ale jednak. Przyrządy celownicze są dobrze nastawione

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja mam bardzo podobny problem z M4 SO G&P, że znosi mi kulkę w prawko i nieważne jak jest ustawiony hopup zawsz po jakims czasie skręca w prawo. Czy może to być źle ustawiona gumka HU ? Krzywa lufa nie wchodzi w grę bo na początku zawsze leci idealnie prosto. Proszę o pomoc bo mam replikę tydzień a już taki problem.

Link to post
Share on other sites

http://www.rookscastle.com/tutorials/disassembly.html

Zacznij od części drugiej, jak już skończysz, wykręć lufę i komorę hop up. Zauważ, że w u podstawy lufy zewnętrznej jest mała dziurka. To maleńki imbus, który ją podtrzymuje. Gdy go wykręcisz, lufa po prostu się zsunie. Uważaj wtedy na lufe wewnętrzną, bo lata luzem na wszystkie strony.

Aha, w punkcie drugim wystarczy że odkręcisz śrubę bliżej stopki kolby. Wtedy nie będzie trzeba wszystkiego zdejmować. Body wysunie się razem z kolbą.

Edited by HubertNapierala
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ostatni mierzyłem chronografem siłe thompsona TM przy kulkach 0.20g goldfire. 3 testy wyniosły około 240FPS. Replik ma 3 misiące w tej chwili. Dlaczego tak mało. W osiągach jest napisane, że ma 280, choć zawsze należy liczyćna mniej, no ale jednak 240 to troszke mało. Co wy na to? Czy to normalne w m1a1 TM? Nie ma to znaczenia, ale dla info powiem, że bateria już padała. Czy jeżeli coś jest nie tak, to przyjmą mi na gwarancję? Co może być nie tak, jeżeli takowe coś jest?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...