Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BOX magazynek A&K do emek


Recommended Posts

Mam ten magazynek, sprawuje się bardzo dobrze. Nie sprawdzałem ile nakręci maksymalnie, ale ok 200 kulek udało mi się wystrzelić na 1 nakręceniu i nadal trzymał.

Swoją drogą możliwe że będe sprzedawał niedługo ten magazynek po niższej cenie, bo zmieniam wygląd karabinu.

a402aed051e94f9em.jpg

Edited by misza128
Link to post
Share on other sites

Juz tak szybko Misza??

Przeciez na Rawicz to byl magazynek jak na lekarstwo;) Ja wlasnie zamowilem sobie emke u krakow zeby wsadzic toto:)

 

A swoja droga Yoda San podpytaj Halika on tez z tym latal na Rawicz Rebels Hill 07... chyba nawet dosc dlugo juz ma podklep po porady:)

Link to post
Share on other sites

No sprzedaje, troszke inna wizja przyszła na emke i dobra cena na RIS'y ;P Jeśli chcesz tego maga kupić to pisz na PW a na pewno się dogadamy.

 

Halik z tego co wiem to biegał z AK74, nie widziałem go nawet z boxem. Oprócz mnie tego box'a miał chłopak od Krakmanów, i nikogo innego z tym nie widziałem.

 

No w każdym razie magazynek sprawuje się super, podawał bardzo dobrze na 9,6. Jedyna kwestia w tym momencie to wygląd, bo nie każdemu się taki sprzęt podoba, i nie każdy ma siłe na to żeby biegać z nim kilka godzin.

Link to post
Share on other sites

Heh na razie ten box to tylko taka myśl;] Ale byłem ciekawy jak sprawuje się taki hi cap, aha i jeszcze jedno ten box z tego co czytałem ma trzy komory-główną, i dwie boczne czy dało by się wsadzić do tych bocznych jakąś gąbkę w celu wyciszenia, bo wydaję mi się, że w biegu z tego maga robi się niezła grzechota.

Link to post
Share on other sites

Ale magazynek ma jeden duży plus, można przerobić go na elektrycznie napędzany magazynek :) Ino sobie niedługo go sprawię, tzn. przy następnej wypłacie(czyli za miesiąc), i będę kombinował jak tanim kosztem przerobić go na elektrycznie napędzany magazynek :)

Link to post
Share on other sites

Najpierw to ja tego Box'a muszę kupić? :) a to dopiero we wrześniu.

 

Chyba że ktoś rozkręci tego mag'a co ma i zrobi mały dokładny rysunek techniczny.

 

Bo zastanawia mnie czy taki silniczek wejdzie:

http://www.allegro.pl/item222150648_silnic...dnia_149_1.html

 

Do tego dać zębatkę i doprowadzić to do modułu nakręcającego a następnie podłączyć to wszystko żeby działało na guziczek :)

Edited by Antol
Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...