Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH] Jazzradio, redakcja WMASG w radiu.


Recommended Posts

Dzisiaj (wtorek, 7 sierpnia) nasza Księżniczka weźmie udział w audycji w warszawskiej siedzibie Jazzradio. Audycja należy do cyklu nazwanego "Na krawędzi" i traktuje o ekstremalnych formach spędzania wolnego czasu. W trakcie audycji przewidziane są pytania, w których dla uważnych słuchaczy i naszych Maniaków za prawidłowe odpowiedzi przewidziane zostały symboliczne nagrody w postaci naszywek, a także... niedostępnych póki co normalną drogą WMASGowych smycz!

 

Za Xie trzymamy kciuki, a Was serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji także drogą internetową. Szczegóły pod adresem: http://www.jazzradio.pl

Link to post
Share on other sites

Oooo widzę , że sąsiad już do domu wrócił....

To ja jeszcze raz dziękuje za współpracę - i Tobie i Małemu.

Bez was nie byłoby tak samo :)

 

p.s. zdaje się że Alex ma, ale ma jakiś problem z wycięciem relkam....

Link to post
Share on other sites

Super, tylko mala uwaga - nie wstawiaj polskich liter i znakow specjalnych w nazwach plikow umieszczanych w sieci.

 

Noooo nieeee... Księżniczka... Chcesz, żeby nas znowu zjedli? Pierwsze zdanie i już porównujesz do paintballa :D

Link to post
Share on other sites

no taaaaaaak Foka....

Wzorowałam się na mistrzach, ale Ty nie czytasz strony którą moderujesz ;)

Zobacz tu: http://wmasg.pl/artykuly/air_soft_gun/5/

Airsoft jest młodą w Polsce zabawą o zasadach zbliżonych do paintballu. Stawiany jest tutaj jednak znacznie większy nacisk na realizm podczas zabawy. Dla jednych jest pasją i sposobem na życie sam w sobie, dla innych jedynie półśrodkiem do podnoszenia kwalifikacji w szerszej działalności paramilitarnej.
(swoją drogą chyba poiwinno być "paintballa")

 

A paintballowców się nie boję :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Bardzo very ładna audycja.

Wreszcie Airsoft w jakimś ogólno tematycznym medium został opisany bez wpadek. :D

No i co ważne Księzniczka się wypowiadała, co powinno zachęcić także płeć piękną.

Dobrze że został także poruszony temat wieku uczestników.

Prowadzący w porzadku, troche poczytał zanim zabrał sie za wywiad.

Brawo.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za opinie :)

 

Gwoli porządku WYNIKI KONKURSU RADIOWEGO wklejam jeszcze tutaj:

 

Smyczkę redakcyjną otrzymuje:

JANO

nie był pierwszy, ale za to jego odpowieź była najdokłądniejsza i poza tym odpowiedział na obydwa pytania

 

Naszywki otrzymują:

FIFKA

MACIEK MTD

STRONCZEK

GOSTOM

FOTOSNIPER

którzy jako pierwsi odpowiedzieli na pytanie dotyczące narodzin WMASG

 

Kulki otrzymują:

FIFKA - 10.000 pestki 0,2

MACIEK MTD - 4.000 pestki 0,2

LOOPEZ - 2.000 pestki 0,2

którzy jako pierwsi odpowiedzieli na pytanie dotyczące HopUp

 

Dodatkowa nagroda dla:

LORD HYPNOS

w postaci pamiątkowych naszywek zlotowych za bardzo szczegółowe opisanie HouUp - nagroda dzięki uprzejmości GWNh_Wit, który przekazał mi nadwyżkowe naszywki.

 

 

W KWESTII ODBIORU NAGRÓD:

Naszywki/Smycze będą wysłane pocztą.

Kulki - prosimy o kontakt z CapriAsg ( www.asg.com.pl ) i umówienie się na odbiór/wysyłkę. Proszę powołać się na adres e-mailowy z którego wysyłaliście odpowiedzi (celowo w liście podane są tylko główne ksywki zwyycięsców).

 

Ze względu na okres wakacyjny prosimy o cierpliwość.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Hmmm Foka.... a LOOPEZ nic Ci nie mówi? :)

 

 

Dopiero dzisiaj wysyłam smyczki naszywki.

Mam nadzieję że będzie mi to wybaczone, ale transport naszywek do mnie spóźnił się ponad tydzien (fuckin shit! polecony priorytet!!!!)

 

Zwycięzcom życzę miłego noszenia :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zdziwilo mnie tylko ze nazwe Waszego serwisu czyta sie "Wmasg", pdoczas gdy wszyscy ktorych znam mowia "Wumasg".

 

Coz, mozna by rzec, ze Xie stala sie ikona grupy srodowiskowej, jaka jestesmy my ;-).

 

xieikonarr7.jpg

 

:lol: :wink:

 

Xie, nie bij :-o :poddanie:

Edited by maxavelli
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ten prowadzący to serio człowiek pracujący w radiu na codzień???

 

Brzmi gorzej niż Waldemar Pawlak w stresie...jakby się ćwiczeń logopedycznych bał...

 

W odpowiedzi napiszę tylko, że jazzradio to stacja w której wszyscy to pasjonaci którzy pracują ZA DARMO. Prowadzący faktycznie nie ma wielkiego doświadczenia, to jego pierwsza audycja, ale nie bierze za swoją pracę ani grosza także myślę, że powinniście trochę bardziej docenić jego robotę bo tak czy inaczej wywiad był długi i merytoryczny, na pewno sporo osób dowiedziało dzięki niemu o czymś takim jak asg.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...