Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy Do mp5 tm można zamontować laser?


Recommended Posts

Czy można? Wszystko można. Pytanie tylko czy jest sens ;).

Jak już się chce to można dorwać jakiś tani z allegro czy od kolegi z szit zabawki (nie ma sensu wydawać na jakiś lepszy) i przymocować za pomocą taśmy, gąbki itp, żeby sprawdzić w praktyce czy to ma w ogóle sens ;). Zamocowałem i grałem tak raz z ciekawości. Przydać to się może tylko w budynku, ale i tak prędzej nas to zdradzi i "zabije" niż pomoże.

Do tego niektóre osoby z którymi grasz mogą nie lubić gdy ktoś ich porazi laserem.

Ogólnie to tylko nie przydatny bajer, no chyba że do automatu i walić z biodra "po kropce" to już prędzej.

Ps. To tylko moje zdanie ;).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Trochę odświeżę temat, ale jak masz chęć nie masz dwóch lewych rąk, to jest sposób na zamontowanie lasera.

Jeśli już rozkręcałeś replikę to nad lufą widziałeś wolne miejsce. Kupujesz laser w kiosku (innego raczej szkoda), wydobywasz go z jego oryginalnej obudowy (inaczej się nie zmieści, chyba że jakiś wąski znajdziesz) i przekładasz do wnętrza MP5'tki. Musisz jeszcze tylko nawiercić body coby laser mógł cokolwiek wskazać, i poprowadzić włącznik pod kciuk czy który tam palec wolisz.

 

To jest tylko sposób, więc robisz to na własną odpowiedzialność. Ja tego nigdy nie zrobiłem mimo, że wszystko było wymierzone i przygotowane. Po prostu popsułem laser i doszedłem do wniosku, że ten gadżet jest mi tak naprawdę zbędny :wink:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...