Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

real sword type97


Recommended Posts

Pewnego pięknego dnia znalazłem pomiędzy stosami gazet leżącymi pod biurkiem najnowszy numer gazety Broń i amunicja. Jest tam artykuł o replice chińskiego type 97. No niby full wypas, jakiś ''normalny'' GB, zasilane akumulatorem 9.6v, pasujące magazynki od serii m4/m16. Gdzie mogę to dostać?

 

 

97_2.jpg

 

pozdrawiam Pasti

 

P.S.- sorki za błędy, o ile są.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie bardzo można to dostać gdziekolwiek ;-) Premiera miała mieć miejsce w zeszłym miesiącu, ale najwidoczniej jeszcze RS guny dopracowuje. Swoją drogą, to widziałem na stronie jakiegoś brytyjskiego bodajże sklepu pre-order, coś koło 400$ wychodziło, nie pamiętam dokładnie.

 

GB toto ma jakiś niby specjalny, żeby zachować dokładną skalę 1:1 wobec oryginału. Na ile kompatybilny z częściami z GB v.2 i v.3 póki co nie wiadomo.

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie bardzo można to dostać gdziekolwiek ;-) Premiera miała mieć miejsce w zeszłym miesiącu, ale najwidoczniej jeszcze RS guny dopracowuje. Swoją drogą, to widziałem na stronie jakiegoś brytyjskiego bodajże sklepu pre-order, coś koło 400$ wychodziło, nie pamiętam dokładnie.

 

GB toto ma jakiś niby specjalny, żeby zachować dokładną skalę 1:1 wobec oryginału. Na ile kompatybilny z częściami z GB v.2 i v.3 póki co nie wiadomo.

 

A w kraju nikt tym nie handluje?:smutny:

 

Z tym GB to nie wiem, w gazecie pisali, że ''części są zgodne ze standardem wytyczonym przez TM''... Więc miejmy nadzieje, iż GB nie zmodyfikowany. Liczę na to. Reszta w układzie bull-pup to L85(GB z bb), FAMAS(GB v1), no i AUG (v3). Z czego AUGa można najłatwiej tuningować. FAMAS ma podobno ograniczone możliwości tuningu, a z L85 to już sam nie wiem....

 

pozdrawiam Pasti

 

P.S.- RS produkuje jeszcze replikę produkowanego w chinach AK47.

Link to post
Share on other sites

A w kraju nikt tym nie handluje?:smutny:

 

Nikt, bo jak pisałem RS jeszcze swoich replik na rynek nie wypuścił ;-)

 

Z tym GB to nie wiem, w gazecie pisali, że ''części są zgodne ze standardem wytyczonym przez TM''... Więc miejmy nadzieje, iż GB nie zmodyfikowany

 

GB to jakiś nowy typ zaprojektowany przez RS, sprawdź ich stronę o Type97

Części GB rzeczywiście mają być kompatybilne z tymi dostępnymi na rynku, ale w jakim stopniu, to trzeba poczekać, aż replika pojawi się na rynku.

 

Jest jeszcze FN FS2000 ze zmodyfikowanym gb v.2 i 350 fps w stocku.

Tylko, że przez jedną z tych modyfikacji, do repliki nie wchodzą mid, low i real capy bez ich piłowania :-F

 

Pozdrawiam,

Mike

Link to post
Share on other sites

Jeny..... Oni wszyscy(producenci AEG) zmówili się by produkować bezkolbowce z zmodyfikowanymi GB(AUG wyjątek)??? :strach:

 

@mike2156: Magi do FN FS2000 to akurat no problem, moim problem to ten GB.

 

Może mi ktoś przetłumaczyć ten tekst o GB z tej strony??? Mnie w szkole uczyli tylko niemieckiego, a angielski to jedynie zwroty z gier komputerowych znam....:smutny:

Edited by Pasti
Link to post
Share on other sites

 

A ten type 97 fajny tylko będzie cholernie drogi... Jak patrzyłem na jakieś foty (nie pamiętam w którym wątku) to GB ma być zupełną nowością.

 

Z tą ceną coś wiadomo? Nie to złe pytanie.. Raczej jaki sklep będzie ściągał(w kraju oczywiście)?

Link to post
Share on other sites

TUTAJ Artykuł o Type 97.

 

Chętnie bym Ci, Pasti, pomógł w zrozumieniu tekstu, ale zaraz wyjeżdżam na 10 dni, także nie bardzo będę miał jak pomóc. Ale na pewno znajdzie się tu jakiś uczynny forumowicz, skory do przetłumaczenia fragmentów tekstu :-P

 

Pozdrawiam,

Mike

Edited by mike2156
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli to kogoś zainteresuje, to repliki RealSword nie strzelają "z napiętej sprężyny" (w ten sposób działają aegi KSC, PSG-1 od TM oraz L85 od G&G oraz Army).

Edited by british
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Sexy, nie sexy, ale pragnę zwrócić uwagę, że to będzie jedna z tych replik, gdzie napis "Made in china" będzie jak najbardziej na miejscu :D :D :D :D . Chińskie, przez chińczyków, dla chińczyków wyprodukowane.

 

Nie rozumiem, ostre type97 to kopia FAMASa zasilana magazynkami od M4??

Edited by Pasti
Link to post
Share on other sites
Guest british

A Famas to niby nie ma magazynków zgodnych ze STANAGiem? Poza tym co niby świadczy o tym, że to kopia? Że obydwa są w układzie za przeproszeniem bullpup?

Edycja: Poza tym pierwowzór Typu 97 był na 5.8x42, trochę inaczej niż Famas, nie sądzisz?

Edited by british
Link to post
Share on other sites

Sexy, nie sexy, ale pragnę zwrócić uwagę, że to będzie jedna z tych replik, gdzie napis "Made in china" będzie jak najbardziej na miejscu :D :D :D :D . Chińskie, przez chińczyków, dla chińczyków wyprodukowane.

 

Nie rozumiem, ostre type97 to kopia FAMASa zasilana magazynkami od M4??

 

Do większości prawdziwków FAMAS'ów pasują magazynki od eMek(standart STANAG).

Sam czekam-będzie czym się wyróżniać na strzelankach :).

Wie ktoś jaki GB siedzi w tym chinolu?

Link to post
Share on other sites

Do większości prawdziwków FAMAS'ów pasują magazynki od eMek(standart STANAG).

Sam czekam-będzie czym się wyróżniać na strzelankach :).

Wie ktoś jaki GB siedzi w tym chinolu?

 

Nowa wersja. Nie wiadomo jaka v?, ale będą pasowały części od normalnych, nie modyfikowanych GB wcześniejszych wersji. Szkieletu(z duraluminium) GB tej wersji póki co chyba nigdzie nie ma do kupienia osobno. Miejmy nadzieje, że pojawi się również FAMAS z takim GB...

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...