Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Produkty CG - AK47 vs FAMAS


Recommended Posts

Mam pytanie , którą broń wybrać ?

 

1.Famas z CG

2.AK47 z CG

 

I czym się różni AK47 z CG Black od Ak47 z CG standardowego , oprUcz 40 zł różnicy i kolooru??

 

Z góry Thx , Pozdro.

 

Eh :/ Ile już było tematów o_0 o tych replikach. Ak 47cg różni się od ak47 cymy ceną ponad 2 razy większą, a ma więcej plastiku. Jeśli już, to bierz Ak47 cymy. Za 70zł kupisz u masterbatora, albo na airshitguns.pl Famas ma gorszy zasięg niż ak47 cymy, ale łatwiej się go przeładowywuję. Możesz nim strzelać prawie jak ogniem ciągłym, jeśli masz tylko sprawne ręce.

Link to post
Share on other sites

Z tym gorszym zasiegiem to sie nie zgodze... Miałem FAMASA CG i kumpel miał ak-47 ja w swoim famasie "podregulowałem" hopka gdyż był praktycznie ustawiony na powiedzmy kulki 0.17... 0.12 znosiło w gore a 0.20 w dół... po małych "manewrach" w HU 0.20 szło tak do góry ze strzelałem tylko z 0.23 i zasieg wahał sie w granicach 40-45m celność jak snajperki za 255zł... sam sie zdziwiłem że za 120zł można miec taka broń... kolegi AK niósł jakies 5m blizej a kulka leciała 2 razy wolniej... tak ze można było jej unikać jak stałeś 25-30m dalej... "Szybkostrzelność" to jego najwiekszy atut i wygoda w "manewrowaniu" jak na dosyć spory karabin... no w końcu Bull-up... :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...