Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Optyka dla G36


Recommended Posts

Witam forumowiczow.

Zastanawialem się nad kupnem G36 lub G36K Classic Army. Niestety zadna z tych wersji nie posiada charakterystycznego dla wersji Bundeswehry celownika optycznego 3x + kolimator.

Czy ktos sie orientuje, czy mozliwe jest kupienie takiego celownika?

Do wersji Classic Army wbudowany jest celownik optyczny 1.5x i w ofercie CA jest rowniez 3x, ale zaden z nich nie posiada mozliwosci montazu kolimatora, zeby choc troche przypominal oryginal.

I jeszcze mam jedno pytanie: jaki polecacie kolimator do G36C ? Chodzi o funkcjonalnosc, fajny i bliski realowi wyglad.

Edited by michu85
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jak w tej optyce wygląda sprawa koli? Podobno lubi się on rozregulowywać i do tego plamka jest duża i niewyraźna. Jak wygląda ta lunetka? Też się przez nią tak źle patrzy jak np. w lunetkach z CA? W ogóle mógłbyś zrobić jakąś małą recke tej optyki, bo zastanawiam się czy sobie tego nie kupić.

Link to post
Share on other sites

Ja pisałem "recenzję" tej optyki. Na dzień dzisiejszy sprawa wygląda tak, że z luneta albo będzie się kręcić wokół własnej osi pod wpływem drgań, albo można to usztywnić, jednak mogą pojawić się problemy z regulacją. Kolimator za to ma bardzo niewyraźną plamkę i jedyne co mogę z nim zrobić to wymienić. Jednak u Pawła takie problemy nie występują. Ciężko powiedzieć czy ja trafiłem felerny model czy on cudowny.

Pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...