Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M47D Tactical - pytanie


Recommended Posts

Witam.

 

Od dziś jestem posiadaczem nowego M47D Tactical'a od Krakmana.

Byłem na pierwszej strzelance, fajne się sprawdza.

 

Do szczytu zadowolenia brakuje mi tylko dwóch rzeczy (i tu pytania):

 

- Jak zdjąć szyny? (właściwie jedna głowna szyna), niby rozkręcam 4 główne śrubki (dwie po lewej stronie, dwie po drugiej) i nadal nie chce zejśc, sugestie?

 

- Jak zrobić wersje 'short' ? Tzn. nie chce tej dodatkowej kolby z tylu którą można rozłożyć do jeszcze większych rozmiarów?

 

Pytam, bo strasznie sie na tym nie znam, a ze zalezy mi na tej replice to nie chcialbym nic zepsuć (znając moje zdolności techniczne)

 

Przepraszam z góry, jeśli wybrałem zły topik.

 

ok, szyny właśnie odkręciłem, teraz tylko tylnia część kolby, jakieś propozycje?

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Od dziś jestem posiadaczem nowego M47D Tactical'a od Krakmana.

Byłem na pierwszej strzelance, fajne się sprawdza.

 

Do szczytu zadowolenia brakuje mi tylko dwóch rzeczy (i tu pytania):

 

- Jak zdjąć szyny? (właściwie jedna głowna szyna), niby rozkręcam 4 główne śrubki (dwie po lewej stronie, dwie po drugiej) i nadal nie chce zejśc, sugestie?

 

- Jak zrobić wersje 'short' ? Tzn. nie chce tej dodatkowej kolby z tylu którą można rozłożyć do jeszcze większych rozmiarów?

 

Pytam, bo strasznie sie na tym nie znam, a ze zalezy mi na tej replice to nie chcialbym nic zepsuć (znając moje zdolności techniczne)

 

Przepraszam z góry, jeśli wybrałem zły topik.

 

ok, szyny właśnie odkręciłem, teraz tylko tylnia część kolby, jakieś propozycje?

O ile sie nie myle to tam jest taki imbus... Ale zobacze w sobote na strzelance to jak nie zapomne to ci napisze... chociaż boje sie że rączka i "kolba" sa ze soba połaczone i jak to zdejmiesz to zostanie ci taki kawałek plastiku za który nie da sie trzymac...

Link to post
Share on other sites

No więc tak, odmontowałem już wszystko co chciałem, tylko że na końcu tam gdzie była kolba, została po niej część (rurka), wygląda to nie za bardzo i tu pytam, co można z tym zrobić? Nie chcę używać żadnych piłek, młotków itp. Po prostu nie wiem czy kiedyś jeszcze kolby nie użyje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...