Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Pytanko:

 

Mam dylemat którą torbę zakupić:

 

http://www.miwo-military.com/index.php?go=09_3

lub

http://www.sklep.vest.pl/product_info.php?products_id=1766

 

który jest bardziej praktyczny i trwalszy.

Zastanawiałem się też nad jakimś workiem ale dość mały wybór w tym temacie.

Jeśli ktoś zna jakieś ciekawy model i sklep gdzie takowy można zakupić był bym wdzięczny!!!

Link to post
Share on other sites

Pytanie.

Do jakiego typu akcji to potrzebujesz??

Udowa świetnie się sprawdza na krótkie akcje- jeden dzień-według mnie max do 12h operowanie w terenie. Jeżeli masz do czynienia z dłuższymi akcjami to polecam na pas a nie na udo!!

A więc zasadnicze pytanie

Potrzebujesz taka torbę na udo czy do pasa??

Link to post
Share on other sites
moim zdaniem wszystko co na udo jest do dupy ,krępuje ruchy,denerwuje obijając się o jaja
Bo trzeba umieć je założyć i nosić, to nic Ci się nie będzie obijało o jaja. A jak czegoś nie potrafisz użyć to będzie Ci się wydawało do dupy.
Link to post
Share on other sites

moim zdaniem wszystko co na udo jest do dupy ,krępuje ruchy,denerwuje obijając się o jaja.

Pomijając to co napisał Foka, to mocowania na udo muszą być jeszcze odpowiednio zrobione. Jeśli są dobrze zrobione i potrafi się tego używać to naprawdę jest to wygodne.

Link to post
Share on other sites

Dla każdego cos dobrego 

Ja wole torby na pas. Nie jestem zwolennikiem torby na udo.

Na krótki czas np. do czarnej taktyki torba udowa jest dobra w szczególności jak wie się jak ja dobrze umocować.

Ale do zielonej taktyki np.. na MILSIM-y. nie stosuję się oporządzenia na uda-nawet rzadko można spotkać kabury udowe. Po prostu jest to rozwiązanie niepraktyczne.

Link to post
Share on other sites

Bo trzeba umieć je założyć i nosić, to nic Ci się nie będzie obijało o jaja. A jak czegoś nie potrafisz użyć to będzie Ci się wydawało do dupy.

bullshit foka.

 

Do panelu udowego trzeba mieć odpowiedni pas.

Poza tym, niektórzy, naprawde nie lubią mieć niczego na udzie.

W teren, las zakładam cokolwiek na udo, nawet kabure bardzo rzadko.

Przy bieganiu, czołganiu i innych erotycznych wygibasach takie bajery lubią się rozpozycjonować, pzresuwać, latać na nodze. Po pewnym czasie panel lubi schodzić bardziej na lewą strone uda. CO nie jest wygodne przy klękaniu. Osobiscie, lubie jak panel jest bezpośrednio z przodu uda. Ostatnio, jak sobie troche popływałem w sprzęcie, to nawet kaburę udową miałem w miejscu, o którym nawet nie wiedziałem, że istnieje. A SERPA ma te fajne gumy na paskach mocujących, które uniemożliwiają zsuwanie się. Większość paneli udowych(ja używam AITES) tego nie ma.

 

 

Więc osobiscie preferuje rollypolly(chwilowo, z braku laku mam torbe condora, kopia AITESa od gunsmoke, nie jest to ideał, ale poluje na jakiś porządny) Rollypoly z maxpedition też miałem, wersje mega- jest ciut za duża.

 

Osobiscie polecam torbę z usztywnieniem na dole i przy wlocie, oraz z wewnętrznym workiem, lub chociaż z czymś w rodzaju sciąganego na shockcorda rękawa. Torba ta, mimo iż zwija sie gorzej i zajmuje wiecej miejsca na pasie od maxpedition i jemu podobnych, o wiele lepiej i pewniej trzyma graty. Bez problemu można wrzucic magazynek, butelke wody czy papierochy bez obawy o utratę.

 

 

powiedziałek kurde Ja.

 

FOka, co ty taki zmierzły sie robisz?

poruchaj se man!

Link to post
Share on other sites

Taaaa, jak bym miał bym gdzie przymierzyć to bym nie zadawał na forum zbędnych pytań.

Więcej latam po budynkach na czarno więc chyba zdecyduję się na torbę, choć z drugiej strony jak ja to upchnę- na jednym udzie panel na magi a drugim kabura na krótką?

Przejadę się prędzej do Military ( jedyny sklep w moim zasięgu) i obejrzę

Rolowaną Pole ;-)

Edited by leewan666
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...