Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK USP AEP DE [M81]


Recommended Posts

Witam,

 

Znalałem w końcu w dwóch polskich sklepach tańszy odpowiednik elektrycznego USPa firmy TM. Jest to produkcja Double Eagle, dostępna od dłuższego czasu m.in. w sklepie gunner. Niestety niewiele można znaleźć ciekawych, szczegółowych komentarzy na temat tej repliki w necie a z racji tego, że dziś znalazłem (w końcu :) ) tą replike w dwóch polskich sklepach:

-Gunfire

-AirSoftGuns

prosiłbym posiadaczy tej zabawki opisu jak im się sprawuje, wykonania, zadowolenia itp itd :]

 

Wczoraj miałem okazje postrzelać z USPa TMa i jestem zachwycony jego osiągami, działaniem, wagą, wykonaniem - do budynków jak znalazł... tylko skoro powstał tańszy odpowiednik... czy będzie sens wydawać 550 zamiast 200 PLN???

 

W każdym bądź razie czekam na jakiekolwiek informacje.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Używając USP z DE twój zachwyt pewnie już nie był by tak wielki. TM to TM. Prawdopodobnie będzie tak jak z Gockiem 18 Cymy , czyli da się strzelać i całkiem przyzwoity ale do 18-ski TM sporo mu brakuje.

 

Edit.

Ale i tak trzeba poczekać na opinie użytkowników.

Edited by Brenten
Link to post
Share on other sites

Posiadam AEP double eagle i nie powiem nie zawiodłem się. Firma double eagle w M81 włorzyła dużo serca co widać np przy tym że broń na wyzerowanym hopupie nadal lekko podkręca kulki 0,20g więc po przeleceniu 30 m potrafią czasami podskoczyć jeszcze w górę. zasięg testowałem jeszcze na 0,25 i 0,28. zasięgi na tych kulkach to 25 i 22 m ze średnim skupieniem na końcu zasięgu. jeśli chodzi o wady to na razie jestem w fazie testów i muszę przyznaćze niepokojące jest to że czasami potrafi na świerzo blokować kulki w gumce hopsiupa ale mała dawka rozpylonego smaru silikonowego pozwoloło mi ustrzelić na dziewiczym rejsie M81 6 osób bez większego trudu a Ci którzy dostali z 10 m podchodzili sprawdzić z czego ich zabolało. Moja replika jednak nie była kupiona w polsce tylko sprowadzona z singapuru ze strony www.rsov.com

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

dzis biegałem z usp de

 

jeden mankament na wyłączonym hu i tak podkręca 0.20 strasznie w góre, na 0.25 leci b.ładnie

 

porównywałem z glockiem tm z precką, glock strzelał z 3-5m dalej i celniej na singlu, na full auto zasieg był takie sam oczywiscie tm miał leprzą celność. prednosć na 0.20 sprawdzana na chrono wachała sie miedzy 220-230 fps. usp de ma metalowy zamek który bardzo łatwo sie demontuje, selektor wydaje sie lepiej wykonany (w g18 cymy sie psuł) ładnie leży w dłoni, co do minusów to lakier na zamku na bardzo licha warstwe- po 3-4 strzelankach juz wydać przetarcia farby na ostrych krawędziach zamka, co do celności na singlu z 15m spokojnie trafie w puszke po piwie, na full auto duzo spada, tu przydała by sie precka

 

na początku pojawiały sie problemy:

-magazynek nie trzymał kulek trzeba było mieć szczeście aby nałądować wiecej niz pół i aby nie wypluł kulek, przy 1 strzelaniu na full auto zasieg strasznie spadał(każda kulka wystrzelona w tej samej seri spadała blizej niz poprzednia)

 

wszystko jednak jakoś samo sie rozwiązało i strzela ładnie, wg mnie jak na boczną i do pomieszczeń b.ładny sprzęt

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

posiadam ten pistolet co można powiedzieć o nim ,no jest dość ładnie wykonany metal zamek to miły dodatek ze strony de sam plastik też jest nie najgorszy nic nie trzeszczy itp.u mnie akurat 0,2 ładnie lecą nawet na 0 hu nie podrywa tak jak u przedmówców zasięg max na 0,2 to ze 35m a skupienie hmm nie najgorsze gnat w sam raz jako boczniak dla snajperów . do budynków myślę że jest idealny,z magiem nie mam żadnych problemów.w zasadzie jedynym mankamentem jest to iż na auto jest duży rozsyp i nie które kulki spadają bliżej niż poprzednie można dokupić maga 100 BB do usp TM powinien pasować aczkolwiek ręki nie dam se uciąć :)

ogólnie polecam warto dać te 200 zł niż kupować gaziaka w tej cenie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Czy niewiecie ile ładuje sie baterie dołączoną do zestawu?

 

Tą baterie ładuje się 3h

jeśli chodzi o dokładniejszy czas ładowania to 2h 48min

 

 

jeśli chodzi o moją opinie na temat tej repliki to moje odczucia są jaknajbardziej pozytywne..

oczywiscie nie jest to bron idealna ale za cene jaką go kupiłem (165 zł -> metalgun.pl) nie kupiłbym nic lepszego.. socom zdecydowanie odpada bo ma znacznie większą moc niż podają w opisach a wkońcu broń krótka ma służyć głównie do budynków..

Podczas strzelania miałem 1 taką sytuację że kulka nie została podkręcona przez hop-up przez co szybko opadała po za tym nic mi się nie przytrafiło.. słyszałem o delikatnych magazynkach ale nie mogę tego potwierdzić z tego względu że mój się świetnie trzyma..

 

oceniam go na 4.5/5

tylko dlatego że hopup raz mi nie wyrobił po za tym ma zbędne onznaczenia z DE.

Edited by SlayerASG
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Fakt magazynków do DE M81 brak ale jest na to sposób - może nie odkryłem tu Ameryki, ale nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym:P

 

Istnieje możliwość dopasowania ich w prosty sposób podany poniżej

doubleeaglem81mag.jpg

 

Cały temat jest opisany TU I zostałe przezemnie sprawdzony na magazynku MID-CAP 60 kulek CYMA do CM.030

 

Po użyciu pilnika i nacięciu rowka do odpowiedniej głębokości magazynek trzyma i bez problem podaje kulki na semi i auto.

 

Zamierzam zakupić jeszcze krótki Cymowski od metalowy - myślę, że bez problemu rozwiazanie sprawdzi się i przy nim tylko więcej szlifow :icon_biggrin: ania

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...