Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[BOYI] Tanie akcesoria do eMek


Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

 

 

ma to od ponad roku, pękł zaczep spręzyny przerobiłem (sprezyna powrotna jest na głównym trzpieniu teraz u mnie. na 60 tys kulek przeładowanych tym ustrojstwem miałem baaaaaardzo mało problemów. ( najcześciej to były takie ze cała szybkoładowarka była zabłocona :P )

Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...

Wiatm,

Mam pytanie, czy warto kupić ten akumulator?

http://www.modelmotor.pl/desire-22c-11-1v-...mah-li-pol.html

Ogniwa będę lutował i zostawię sobie tak bym miał napięcie 9,6v.

Mam M4 boyi (sprężynę w GB m100, kable niskooporowe).

Czy ten akumulator (już po przerobieniu na 9,6v) będzie dobry? lepszy od Firefoxa 9,6v?

A może lepiej zastosować 10,8v?

Czy wie ktoś jakie są wymiary jednego ogniwa?

 

A i jeszcze dopytam, jak będzie to chodziło z dokupionym zestawem:

JBU Kit M120

 

Pozdrawiam

Edited by szturmowiec
Link to post
Share on other sites

Witam! Mam problem również z magiem do cm.031 tylko, że mój polega na tym że wystrzelę kilka strzałów-kulki leca potek kilka "pustych" strzałów i znowu lecą. Co z tym zrobić?

 

Do M100 kup sobie 7,4V Li-Po, da szybkostrzelność na poziomie jakiegoś dobrego NiMh'a 9.6V. Do M120 można i 11.1, ale bym radził szybko puszczać spust...

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz przelutować lipo na 9,6? Jedna cela w lipo ma 3,7v, taki pakiet składa się z 3 cel i możesz z tego zrobić co najwyżej pakiet 7,4.

 

Aha, nie wiedziałem że jedna ma 3,7v.

Dobra, dzięki za info, to następne pytanie:

Jaką komorę HU kupić do M4A1 Boyi? Kupiłem G&P i strzela gorzej niż wcześniej, naprawdę jest teraz fatalnie. Jaką polecacie prócz KA? Bo na KA mnie nie stać, słyszałem że plastikowe komory są lepsze od metalowych, prawda?

Link to post
Share on other sites

Aha, nie wiedziałem że jedna ma 3,7v.

Dobra, dzięki za info, to następne pytanie:

Jaką komorę HU kupić do M4A1 Boyi? Kupiłem G&P i strzela gorzej niż wcześniej, naprawdę jest teraz fatalnie. Jaką polecacie prócz KA? Bo na KA mnie nie stać, słyszałem że plastikowe komory są lepsze od metalowych, prawda?

A czy takie pytania nie powinny być w temacie o replikach BOYIa? Przypominam, że to jest temat tylko o akcesoriach...

Link to post
Share on other sites

A gdybym wymienił korpus ze stockowego na taki:

http://www.gunfire.pl/product-pol-11521925...olt-Canada.html

To ta komora HU współpracowała by dobrze? Bo zakupiłem stockową używaną komorę HU G&P i okazała się być kichą...

Więc lepsza będzie ta G&P w zestawie z korpusem czy plastikowa czerwona elementa?

Edited by szturmowiec
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...