Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buttpack z milteca


Recommended Posts

czy miał ktoś z tym styczność, jakie jest wykonanie, czy to dobra firma, i czy nie porozrywa się przy pierwszej lepszej okazji.

 

Dużo ludzi się na tę firmę nabrało, wykonanie jest beznadziejne, firma jest kiepska, rozrywa się czasem zanim trafi na pierwszą strzelankę... Najgorsze, że mówię serio :(.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Czy z tymi naddupnikami miltec'a jest aż taka tragedia? Wiadomo jak jest z odzieżą tej firmy ale czy wszystko co produkują jest tandetne? Zastanawia mnie to z tego powodu, że np. w TYM wątku omawiany jest plecak miltec'a i nie ma najgorszych opini.

lobes a jak już chciałbyś brać miltec'owski buttpack to zobacz TU, jest taniej o 10 PLN niż na alledrogo.

BTW ma ktoś i używa ten z miwo? Jak sie go mocuje do pasa? Na stronie producenta nie widziałem żadnego zdjęcia pokazującego mocowanie ani jak wygląda podczepiony. Mógłby jakiś użytkownik cyknąć fotkę?

Link to post
Share on other sites

Mój test Multipacka firmy MilTec i dyskusja na jego temat:

http://przewodnik.onet.pl/1095,1660,1431414,artykul.html

 

Co do wzmiankowanego wcześniej waistpacka, jak i multipacka, oraz torby 3way, są to wszystko popie produktów firmy Maxpedition.

Multipack = Thermit

3way = Devil dog

TOPS Waist Pack = Proteus

 

Trzeba przyznać, że jakoś wykonania tych produkŧow jak na firmę Miltec jest całkiem niezła. Wszystkie z nich uzywam, przy czym waistpack najrzadziej. Nosiłem ja razem z pasem PT-2 Miwo, ale niestey sposób mocowania jest średnio dopasowany i mocujący pasek krzywo przechodzi przez paski molle. Torba ma niezbyt dużą pojemność i ciężko do niej coś sensownego załadować w porównaniu z tradycyjnym buttpackiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...