Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 S [BOYI] czy PJ4 A1 II Generacji [P&J]


Recommended Posts

Do tej pory bawiłem się sprężynami ale odkąd kumple przeszli na AEG tez szukam czegoś dla siebie. po wstepnej selekcji rozważam te modele:

 

http://www.gunfire.pl/product-yid-11521896...4-S-BI3381.html

http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=768

 

Nie miałem doczynienia z produktami boyi a na forum nie znalazłem konkretnych informacji.

Prosze o pomoc!!

Link to post
Share on other sites

Między innymi takie informacje są na temat replik BOYI:

 

Ja brałbym BOYI. Zdecydowanie. Wykonanie lepsze (chociaż też jest trochę kwiatków), samo body bardzo w porządku, strzela ładniej (zasięgowo i dźwiękowo. O dziwo na stockowej baterii DZIAŁA i to bardzo ładnie.

 

Posiadam M4 CQB Full Metal firmy boyi ---> http://gunfire.pl/product-yid-1152189677-M...AL-BI3981M.html

 

według mnie jest dobrze wykonany, zasięg taki jak w opisie, z ok 10 - 15m strzelałem do puszki po piwie napełnionej wodą i robi ładne dziurki, do precyzji lepiej użyć w nim kulek 0,23g lub 0,25g. Denerwuje ta kolba z absu bo po wysunięciu ma luzy - kiepskie dopasowanie metalowej rury, prowadnicy kolby do plastkowej abs kolby. Akumulatorek jest w porządku tylko ładowarka jest lipna - brakuje w niej kontroli naładowania akumulatorka i autorozłączenia.

Ogólnie moim zdaniem warto było ;]

 

Witam

Ta M4 Boyi jest bardzo przyzwoita. Na mnie zrobiła bardzo dobre wrażenie.

Kiedy pierwszy raz trzymałem ją w rękach miło się zdziwiłem bo karabinek jest ciężki a metalowe body dość dobrze wygląda (poza tą śmieszną naklejką którą od razu zdrapałem). Jeżeli chodzi o kolbę to nie lubię składanych kolb. Mankamentem tej kolby jest to że jest dość mała po rozłożeniu.

Co do strzelania i mocy to byłem bardzo miło zaskoczony. Chociaż miałem tylko kulki 0.2g to leciały one daleko i prosto do celu (oczywiście z wyregulowanym hu).

Tak jak mówili moi poprzednicy bateria jest dość porządna a pomruk karabinku przy strzelaniu piękny icon_smile.gif.

 

Bardzo polecam ten karabinek, za tą cenę naprawdę warto.

 

 

 

 

zresztą poszukaj dobrze jeszcze raz, a na pewno znajdziesz coś na temat tej repliki

 

pzdr.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

W zbrojowni jest bardzo dobra recka M4SO! poczytaj może ci to w czymś pomoże bo repliki różnią sie zapewne tylko akcesoriami.

 

bierz pj lub jg....moj kumpel ma boyi-a i mowic szczerze jedyna jego zaleta jest body...ale zwotnosc jest o wiele gorsza. Sam mam pj i jestem zadowolony jak cholera.

Link to post
Share on other sites

Siema fOr all !!

 

Chciałem sie was spytać, czy taiwangun poprawił sie już z tymi bateriami od tych emek PJ?? Bo podobno były na początku bardzo lipne, od razu trzeba było wymieniać.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, to niech sie nimi podzieli :)

 

Pzdr!!

 

Siema fOr all !!

 

Chciałem sie was spytać, czy taiwangun poprawił sie już z tymi bateriami od tych emek PJ?? Bo podobno były na początku bardzo lipne, od razu trzeba było wymieniać.

 

Jeżeli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, to niech sie nimi podzieli :)

 

Pzdr!!

Edited by HAosX
Link to post
Share on other sites

Witka

 

eee.. 300zl za body? ;-) Ja bym proponował to a jeśli ktos nie lubi Airsoftgunsu to to (ja osobiście wole jednak kupić cos takiego jak body na airsoftgunsie, bo to to samo co w gunfire, a zbierasz sobie punkty :) )

 

Do tego dochodzi metalowa komora HU i jak ktoś chce to silikonowa gumka, ktora tak nie zatrzymuje kulki. I wychodzi taniej niż 300zl :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 years later...

Właśnie też zastanawiam się nad BOYI'em, słyszałem że body pierwsza klasa, a GB i zasięg/celność też nie odstają. Generalnie ( no chyba że ktoś lubi) "wadą" BOYI'a są te pier... uńskie pojemniki na baterie, zasłaniają muszkę, a i wygląd repliki na tym cierpi. Na szczęście w tym karabinku (BI3381 czy jakoś tak) nie ma tego (uff). Jednym słowem: warto. Można się zastanawiać nad JG, które jest także bardzo dobre, ale plastikowe body... można także kupić P&J, ale (poczytajcie w wątku o porównaniu BOYI'a I P&J) w gratisie posiada on parę nietypowych problemów, szczególnie z batką.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...