Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Witam.

Mam bardzo poważny problem.Otóz polega ona na tym że nie wiem co mam wybrać i oczekuję na wasze podpowiedzi i informacje o modelach.Najpierw byłem przekonany do MP5A3 tm ale teraz spodobał mi się M11 z BB za 705 zeta w tajgunie...Nie ma to jak ktoś do ciebie strzeli a ty wyjmjiesz zza pazuchy coś takiego i powiesz:"ty sku*******"i w 3 sekundy wpakujesz mu w dupe cały magazynek :)Wiec pomuzcie mi cxzy warto zbierać na M111 cxzy kupić MP5A3 TM?

 

Link to post
Share on other sites

Dlaczego w nazwie topicu piszesz o Micro UZI??

Przecież chodzi ci o Igrama M11!

 

Tu masz opis tego guna:

http://forum.wmasg.pl/viewtopic.php?t=4004

A o Micro Uzi było już na forum.

 

Od siebie dodam tylko żę decydując sie na gaziaka musisz sie liczyć z:

-większym zużyciem kulek(w przypatku M11 który strzela również full-auto jeszcze większe)

-droższą eksploatacją gdyż musisz kupować gaz((w przypatku M11 który strzela również full-auto zużyjesz go jeszcze więcej)

-będziesz musiał się nauczyć dyscypliny ogniowej gdzyż w przeciwnym razie wywalisz w 3s magazynek na jednego kolesia a potem co?? Musisz sie szybko gdzieś schować i naładować magazynek!

 

Pozatym jako broń główną ja wybrał bym jakąś broń długą ze stabilnym oparciem(nie wiem jak jest z tą kolbą w M11 a w Micro Uzi nie ma jej wcale) i długą linią celowniczą. Innymi słowy kup MP5A3 TM(lub inną dobrą długą sprężynę)!

 

P.S. Skoro masz już te 700 zł na M11 i liczysz sie z wydatkamu na gaz i kulki to czy nie lepiej dozbierać na elektryka?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...