Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[ARCH][GAZ] M11 z BB (z Tajgun.pl)


Recommended Posts

nie wiem ja rozkladalem swoje M11 (HFC) to z poczatku nie wiedzialem jak sie zabrac

ale jak juz wysmslilem to sie ladnie rozklada na 3 glowne czesci

ktore potem mozna rozbierac osobno (mi akurat nie bylo to potrzebne)

Link to post
Share on other sites
  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taaa przy moim 1st gunie też się kierowałem metodą rozbierania na: "chama" lub na siłe. Skończyło się tym, że moje P99 miało połamane body i nadawało się conajwyżej do straszenia małych dzieci.

Link to post
Share on other sites

no zdarza sie... a ja ingrama rozbieram do pewnego momentu i.. nie wiem co dalej :? ale sama rozbórka (a przynajmniej początek) jest b.prosta :D jutro pomyślę jak go rozebrać dalej...jak nic nie wymyślę to się zwóce po pomoc :wink:

Link to post
Share on other sites

Ja jak rozbieram moja Mke do czyszczenia to wystarcza mi z reguly na takie czesci:

- rozkladam na pol, gora osobno, dol osobno

- dolu nie ruszam i nie mialem potrzeby na razie - jesli jest brud w okolicach mechanizmu spustowego psikam to siliconem i wyplukuje, ale z reguly nie ma takiej potrzeby

- gorna czesc rozkladam, wyjmyje lufe z HU, sywadlo i sperzyne, nastepnie dokladnie to czyszcze smaruje i skladam.

 

wiecej nie mialem potrzeby rozkladac (tzn na drobniejsze czesci).

Link to post
Share on other sites

bo malo z M11 korzystam, wiec dawno nie rokladalem

 

uuu ja bym tak nie mogl :} choc mam elektryka to i tak regularnie strzelam sobie z M11 dla wlasnej przyjemnosci :) BB to jest jednak TO, i strzelanie z tego jara mnie o wiele bardziej niz z troche "bezdusznego" M15A4 z kabelkami w srodku :)

mniam :}

Link to post
Share on other sites

uuu ja bym tak nie mogl :} choc mam elektryka to i tak regularnie strzelam sobie z M11 dla wlasnej przyjemnosci :) BB to jest jednak TO, i strzelanie z tego jara mnie o wiele bardziej niz z troche "bezdusznego" M15A4 z kabelkami w srodku :)

mniam :}

 

 

A ja bym tak nie mógł z AEGiem:) Ingram Jest słaby bo ma mało kulek w magu a tak to 330 i masz extra zabawe!!

Link to post
Share on other sites
chyba zle go zrozumiales :) a zreszta co to za zabawa biegac z wywalonym jezorem i walic seriami po "wszystkim"? :D jak kto lubi

no prawda - nie do konca mnie zrozumiales whoops :] chodzilo mi o to ze chocbym nie wiem jak jebitnego AEGa mial to i tak przyjemnosc strzelania z M11 przebije wszystko. to tak jak z samochodami - najbardziej wypasiony elektronicznie stabilizowany supermegahiper Mercedes to cud i jazda nim jest na pewno doskonala, ale nie przebije przyjemnosci prowadzenia pozbawionego elektroniki Chargera czy np starej Corvetty :} zumisz? :]

 

a ilosc kulek owszem - brakuje mi ze 2 dodatkowych magow do szczescia no i gazozernosc denerwuje al dlatego uzywam go glownie dla przyjemnosci, a na strzelankach nawalam z AEGa ;]

 

pozdr:

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

ehh jeszcze raz powtorze M11 to nie karabin tylko pistolet maszynowy

 

ma krotka lufe i niezbyt precyzyjne przyrzady celownicze wiec to oczywiste ze nie mozna snajpic

ale w stojacego czlowieka z 30m spokojnie mozna wpakowac serie

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mam pytanko:

Czy do tego M11 HFC pasują magazynki od KSC?

Jeśli nie to czy można dokupić gdzieś dodatkowe sztuki do HFC?

Pozdrawiam

Wochu

P.S. Jakby to już było gdzieś mówione to proszę się na mnie nie nadzierać, bo przyznaję się szczerze że nie użyłem wyjątkowo :wink: opcji szukaj :) .

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...