Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaka nowa bateria do P&J M4A1?


Recommended Posts

Baterię polecam ale:

- baterie radziłbym kupić np. w ASGshopie tam masz przynajmniej zafoliowaną baterię, i końcówki porządnie zgrzane. Ja swoją 9.6V Sanyo musiałem lutować u elektryka bo po 1 strzelance już blaszki pękały i możliwe że mogą iść jakieś przepięcia np. na lufe. RADZĘ ASGSHOP!!

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Może i burżujstwo ale ja polecam mimo wszystko Sanyo. Najlepiej V-ke 1700 albo coś koło tego. Sam na tym jade i zdążyłem zauważyć, że jak jest druga albo trzecia z rzędu strzelanka to moja batka ciągnie dalej równo (bez międzyładowania) a intellect 2200 (też 9,6V tylko dzielona) po drugiej strzelance jest martwa. A strzelanki są co tydzień. I ja strzelam sporo więcej niż kolega z Intellectem.

Także w sumie odradzam Intellecty.

 

Ps.: Kolega z 10,8 1400 intellecta nawet do konca drugiej z rzędu strzelanki sie nim nie cieszył...

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

Może i burżujstwo ale ja polecam mimo wszystko Sanyo. Najlepiej V-ke 1700 albo coś koło tego. Sam na tym jade i zdążyłem zauważyć, że jak jest druga albo trzecia z rzędu strzelanka to moja batka ciągnie dalej równo (bez międzyładowania) a intellect 2200 (też 9,6V tylko dzielona) po drugiej strzelance jest martwa. A strzelanki są co tydzień. I ja strzelam sporo więcej niż kolega z Intellectem.

Także w sumie odradzam Intellecty.

 

Ps.: Kolega z 10,8 1400 intellecta nawet do konca drugiej z rzędu strzelanki sie nim nie cieszył...

a ja wręcz przeciwnie,polecam intellecty.W STEYR JG wytrzymała cały zlot w Nwej Soli i 2 lokalne strzelanki,baz doładowania.

Link to post
Share on other sites

Tylko, że jak dobrze kojarzę JG pakuje dużo słabsze sprężyny niż P&J, a to swoje robi.

 

Sądząc po prędkościach wylotowych obu replik i "chińskiej szczelności" to w oby dwóch przypadkach mamy do czynienia z M120...

 

Jak dojdzie moja to powiem ile trzyma 9,6V 1200Mah Intellecta przy M100 MO.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...