Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[CM 027-J] Nagle przestal reagowac - rozgrzana bateria


Recommended Posts

Przed chwila w czasie strzelania do tarczy :killer: moj mp5 przestal reagowac. zajrzalem do baterii - byla bardzo rozgrzana (parzyla w dlon) - rozlaczajac ja zobaczeylem iskry we wtyczce - co to moze byc. Od pewnego czasu (od jakichs 300 kulek) mialem problemy z przlacznikiem ognia - strzelal czasami seria bna ustawieniu pojedynczym, niekontrolowanie zaczynal strzelac seria i nie chcial przestac.... co to moze byc? specie? cos sie spalilo? mam go tydzien :(

Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

100% kostka stykowa. Sprężyna, która ma za zadanie ją odciągać spadła, lub pękł "bolec" na której się trzyma. To często spotykany problem w cymach. Wymiana na nową lub wtopienie innego (metalowego) bolca pomaga. Już 3 takie awarie naprawiałem. To powoduje ciągłe strzelaniem nawet po puszczeniu kabłąka spustowego (aż do momentu kiedy kostka sama nie odskoczy pod wpływem uderzeń tłoka). Gdy bateria wysiada i nie ma już siły na naciągnięcie silnika, kostka nie odbija do swojej pozycji i zostawia włączony silnik co powoduje grzanie się baterii. Należy wtedy niezwłocznie i jak najszybciej odpiąć akumulator. Czeka Cię rozbieranie GB, lub serwis.

Edited by Miles_ACE
Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Misza... mowa srebrem, milczenie złotem. Proszę, nie takim tonem do mnie. Starym nazywaj kogo chcesz, ale nie mnie. Jeżeli masz coś do powiedzenia to zastanów się dwukrotnie, ok?

 

dynamo - jeżeli masz go dopiero tydzień po kupnie ze sklepu (?) to wysyłaj do serwisu.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...