Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

UMAREX T-7000?


Recommended Posts

W maju kupilem T7000 i zalozylem dluga lufe PDI.

Nie mialem za bardzo okazji postrzelac, a teraz tak.

Nie ustawilem jeszcze dobrze hop-up i strzelam po paraboli, ale zasieg jest okrutny (uzywam 0,25 G&G).

Szczerze mowiac, ciezko mi bylo uwierzyc Yenethowi w te 310-320 stop na sekunde w chinskim AEPie, a teraz chyba sam mam wiecej

Jak bede mial dostep do chrono, dam znac.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 8 months later...

A wiec tak wypowiem sie na temat Mp7 Galaxy mialem przyjemnosc pobawic sie tym i U W A G A po godzinie strzelania przestalo pobierac energie z baterii=bateria glut kaput.A propo materialu G7 szybko sie niszczy i Mp7 to okropnie trzeszczy.I w dodatku nie pobiera 10 ostatnich kulek z magazynku mid cap.Moje Mp7 G7 odeslalem do reklamacji i otrzymalem z powrotem pieniadze teraz zamierzam kupic Mp7A1 z umarexu.

Link to post
Share on other sites
  • 9 months later...

Witam.

 

Po przeczytaniu tematu zainteresowałem się mp7 w ogólności oraz repliką Umarexa. Szukając na allegro znalazłem 2 takie oto aukcje:

http://www.allegro.pl/item926018631_asg_pi...per_sprzet.html

oraz

http://www.allegro.pl/item952190416_asg_pi...full_metal.html

 

Czy ktoś z Was może coś powiedzieć o tej drugiej replice? Jak wypada w porównaniu z Umarexem oraz TM? Jeżeli gdzieś jest temat o niej, to przepraszam, szukałem kilkakrotnie i nic.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Witam, odgrzewam :)

1. To Mp7 Umarex z oryginalnymi oznaczeniami HK ze strony koltera, co wysłał kolega to to samo co Tokyo Soldier 7000? Jak nie to lepsze czy gorsze od TS7000.

2. Ma to metalowe GB czy nie?

3. Wasze mp7 od Umarexa jeszcze działają? Jak tak to jakie macie modele i producentów tych siódemek. A jak już nie to ile wam wytrzymały?

4. Które części są kompatybilne od TM'a, i z którą mp7 na 100% bo sprawdzaliście i pasują.

 

Zastanawiam się nad kupnem tej repliki jako bocznej, gdy biegam z mb08.

 

Thank you from the mountain.

Link to post
Share on other sites

Gearbox jest metalowy - potwierdzam i to chyba jedyne co można o nim powiedzieć dobrego. Ścianki strasznie cienkie wiec może pojawić się problem pękaniem gearboxa. Model który ja dostałem do poskładania był fabrycznie nowy, pluł smarem na prawo i lewo, prędkość wylotowa oscylowała w granicach 170-190 fps.

 

Sorry za off top ale znajdziesz lepszą replikę boczną za te pieniądze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...