Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cyrith

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

 1. A jak jest z komfortem noszenia takiego pasa? Nie "idzie do góry", nie obraca się? Może warto spróbować nosić ładownice na samym pasie wewnętrznym, bez comfort pada?
 2. Aż za bardzo minimalistyczny. Raczej nie uda mi się wszystkiego na nim upchać.
 3. Pozbyłem się Smiersza i kombinuję nad czymś zupełnie minimalistycznym. Potrzebuję miejsca na 3 - 4 magazynki do długiej, multitoola, radio i ew. drobicę (kompas, klucze, batonik etc.). Mam dwie koncepcje: chest rig (Mayflower UW 4 / Haley D3CR - w wykonaniu Wkurzonego) lub pas (tutaj zainteresował mnie Comfort Pad Ginger's Tacticool Gear) ze stosownymi ładownicami, ale nie mogę się zdecydować. Co radzicie?
 4. Nie znalazłem tematu, a repliki wyglądają interesująco. Są też niezbyt drogie. Miał ktoś? Może jakaś drobna recenzja?
 5. Ma już ktoś większe doświadczenie z częściami od AirsoftPro? Jak się sprawdzają?
 6. Posiadam oporządzenie Smersz (fotka poglądowa: http://i221.photobucket.com/albums/dd26/killerinthedark/gallery_33_44_109834.jpg ). I mam problem z dobraniem do tego: 1. Jakiegoś 25 - 30 litrowego który można byłoby stosunkowo wygodnie do tego nosić 2. Kabury do Glocka 17, którą bez problemu można by zaczepić na dosyć szerokim pasie (55 milimetrów).
 7. Raczej był nie ryzykował. Emki i emko pochodne w tym przedziale cenowym nie mają najlepszej renomy.
 8. Zakupiłem jeden kilka dni temu. Replika przyszła z dziwną usterką. Mianowicie nie da się włożyć magazynka, a wlot komory hop-up jest uszkodzony.
 9. http://airsoft-sports.com/Magazines/Sniper/Magazine-AW-338-Co2::4544.html?XTCsid=9148ff457155336cf28292f5b5f50759 Drobna ciekawostka. Może warto zapytać o te magi?
 10. Cyrith

  Snajperskie Kulki

  Guardery odradzam. Kupiłem ostatnio paczkę 0.36. Z tysiąca, jakieś siedemdziesiąt nie przechodziło przez lufę 6.08
 11. Bądź co bądź, sprawiła pozytywne wrażenie. W przeciwieństwie do starszych egzemplarzy
 12. Miałem ostatnio w łapkach jakąś nową serię G36'tek od JG. Przyznam że wyglądają dużo lepiej niż kiedyś. Nie błyszczą już jak psu j***a. Mają taką fajną chropowatą fakturę. Wszystko jest też lepiej spasowane. Nie wiem za to jak z bebechami, nie było okazji zajrzeć.
 13. Mogę Ci za to opchnąć gaziaka aresa. Mnie jakoś przestało ciągnąć do czterotaktów ;D
 14. Niestety nie mogę edytować. Zbijak zaworu wygląda w porządku, więc to raczej nie to.
×
×
 • Create New...