Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CZy da radę?


Recommended Posts

A jakbym miał kupić do tego nowy GB to ile by to mniej więcej by to kosztowało? Bo może bardziej by się opłacało kupić spetsnaza TM niż tuningować. Jeszcze jedno Dużo więcej fpsów by miał bo nie chce przesadzać. 470 fps to maks. A w tym jaki mam cylinder, bo chyba też 0. Jakbym tylko wydłużył lufę to o ile by mi sięw nim zwiększył zasięg?

Edited by b1alek
Link to post
Share on other sites

<ściana> a więc zacznijmy:

TM-cena nie jest równoznaczna z mocą tzn. w tm też musisz wymieniać wiele rzeczy by wstawić tak absurdalny zestaw jak m150

 

Taki zestaw to daje powyżej 500fps i to już morduje

 

preclufa ile da metrów? Tego nie możemy powiedziec tym bardziej że nie wiemy jakiej firmy. Preclufy na pewno poprawiają skupienie szczególnie przy krótkiej lufie w ak beta jest krótsza lufa!! 23cm czyli masz cylinder 2.

 

Jeżeli już musisz w to pakowac to najlepiej ftk od JBU m120 ale sądze że to i tak za mocne

 

Oczywiście musisz jeszcze batkę kupic

 

Pozdrawiam

 

 

A tak najlepiej to na stos i palic!!

Edited by Dragunow
Link to post
Share on other sites

Też mam tę Betę Specnaz - wierz mi, b1alek, to co proponujesz to morderstwo.

 

Gumka HU dobrej firmy (silikonowy Guarder kosztuje 30zł!! fer Chrissake...) już dużo daje. Zarówno w dziedzinie donośności, jak i skupienia. Dodaj do tego preckę, i jest dobrze.

 

Ja mam jeszcze zestaw cichej głowicy tłoka i cylindra, i absolutnie mi to wystarcza. Mocniejsza sprężyna - po co?

 

Przede wszystkim, uświadom sobie, kolego, że Beta Specnaz tylko z wyglądu ma coś wspólnego z Kałaszem. Lufa w tym wynalazku ma taką długość, jak w przeciętnej MP-5 (chcesz dłuższą - schowaj ja w tłumiku). Zacznij o tym myślec jak o MP-5 w karoserii od Kałasza, to będzesz miec właściwą perspektywę...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...