Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74N Boyi


Recommended Posts

Koledzy jak odkręcić tłumik płomienia ?

Pamiętam że Jacek GROT coś takiego pisał ale nie mogę tego za cholerę znaleźć.

Kiedy kręcę zgodnie z ruchem zegara to tłumik robi trzy obroty ale (sic) razem z przejściówką i stawa ogromny opór, zaś jeśli odwrotnie do wskazówek to kiedy już łapie styk z muszką także ma taki opór że nie da rady go odkręcić.

Poza tym luzy na tłumiku są normalne ? (tak około 0,5 mm jak nie mniej).

Link to post
Share on other sites
  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aby odkręcić tłumik musisz wpierw wdusić taki mały bolec , który znajduje sie u podstawy muszki i wchodzi w tłumik (tu masz zdjecie o co mi chodzi ) 63b15ca62dd48b4am.jpg

Ten bolec zaznaczony na zdjęciu. Musisz go przytrzymać wduszonego i odkręcać tłumik.

A co do luznego tłumika to też miałem takowy, jedni obklejają gwint taśmą izolacyjną i się już nie rusza ja natomiast posmarowałem gwint tym specjalnym klejem do gwintów i też już zniknął u mnir problem luznego tłumika.

Link to post
Share on other sites

Imbus jest na przejściówce pod tłumikiem płomienia. U mnie też było tak, że tłumik odkręcał się razem z przejściówką, dzieje się tak dlatego, że są różne gwinty. Gdy chcemy dokręcić tłumik płomienia to odkręca się przejściówka. Popróbuj uda się. Mi wyskoczył ten element, który trzeba trzymać, żeby odkręcić tłumik, ale wszystko działa ;)

Link to post
Share on other sites

Ryanpgs, nie chciałbym cię oceniać po stażu na forum ale na pewno po 10 pierwszych stronach w tym temacie i temacie o AKSU będziesz wiedział wszystko ;-)

 

Magazynek -plastik

Okładziny,kolba - prasowane wióry

Chwyt pistoletowy - plastik \ śmiem twierdzić że coś na kształt nylonu

Dekiel,tłumik płomienia - stal

Body - prasowana blacha

Reszta -znal

Jeśli coś jest nie tak proszę o poprawę.

Edited by biohazard4
Link to post
Share on other sites

No to mam problem, bo robię zamówienie z taiwana i chciałem kupić z 2 te midy PJ, ale skoro mówisz ze dupne to już sam nie wiem. Na capri mają ostatni własnie low cap CA na 77 klk, ale zwyczajnie mi się to nie opłaca. Raczej nie beęde magów PJ przerabiał także prosiłbym o trochę więcej opinii jak się sprawują.

Link to post
Share on other sites

Mi midy PJ'ta dobrze podają, większych problemów z nimi nie mam. Jedynie czasami przy szybkiej zmianie maga muszę nimi lekko o garnek puknąć by przez resztę czasu nie mieć problemu z niepodawaniem kulek (ale podoba mi się to, dodaje lekko więcej stresu i adrenalinki do rozgrywki :D).

Najlepiej to jak sam zadecydujesz czy je brać czy nie. Mi tak jak napisałem problemów nie robią :D

pzdr;]

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...