Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74N Boyi


Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No jest różnica bo Dboy jest wzorowany na VFC a nie na TM i montowanie komory jest inne i w tym i w tym. W boyaczu masz przecież klocek ktory dociska komore do GB. Ale przepraszam,że zadałem tobie widze takie pytanko - wiesz przypuszczałem ,że akurat włożyłeś od MP5 :wink:

Link to post
Share on other sites

Witam dziś mój AK odmówił posłuszeństwa a mianowicie przestał strzelać, przykładając go do ucha i naciskając spust można usłyszeć taki "klik". Co jest nie tak?? Tzn. czym jest to spowodowane, mam gwarancję ale wymieniłbym chętnie tą cześć która spowodowała takie zacięcie, więc chciałbym wiedzieć co to za część. Dzięki z góry.

Link to post
Share on other sites

Wstaw firmową sprężynę np. "Mad Onion M110". I bateria 8.4V frajerfox:)

 

A teraz weź od kogoś mocniejsza batkę 9.6V np i spróbuj to "przepchać". Jak nie pomoże odkręć koszyczek z GB i zakręć zębatkami płaskim śrubokrętem. Jak strzeli włóż z powrotem, będzie działać.

 

Tak robiłem w mojej cymie starej, często się zdarzało...

Link to post
Share on other sites

Wstaw firmową sprężynę np. "Mad Onion M110". I bateria 8.4V frajerfox:)

 

A teraz weź od kogoś mocniejsza batkę 9.6V np i spróbuj to "przepchać". Jak nie pomoże odkręć koszyczek z GB i zakręć zębatkami płaskim śrubokrętem. Jak strzeli włóż z powrotem, będzie działać.

 

Tak robiłem w mojej cymie starej, często się zdarzało...

 

Mad onion się ubija po stosunkowo krótkim czasie. Lepiej wsadzić Systeme/Guardera.

Link to post
Share on other sites

no tak naprawde "nadpilowanie" podstawy szczerbinki nie wchodzi w gre bo jest za szerokie do tej szyny, tak samo bylby problem z tylnim mocowanie-ja taka szyne po prostu przewiercilem i przykrecilem do pokrywy zamka.... moze nie jest to rozwiazanie idealne, ale wbrew pozora nie ma az tak duzych luzow zeby przeszkadzalo w celowaniu...

Link to post
Share on other sites
QUOTE(szymon91 @ 10/3/2009, 19:32) *

 

Trochę realizmu... to inny kaliber teeth.gif

Ja mam te i polecam http://www.taiwangun.com/shop,show,939

Chociaż w jednym już połamałem zaczep...

 

PS

Ale pasować niestety powinien...

 

 

Mówisz że fajny ten mid?? A jak z podawaniem, ładnie podaje??

 

Kulek P&J nie podaje. Za to kulki G&G lecą wszystkie pięknie,na innych kulkach nie sprawdzałem,ale ogólnie magazynki jak za ta cenę to moge polecić :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...