Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKS-74N Boyi


Recommended Posts

  • Replies 765
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pozwolicie, że napisze to tu, bo do działu od tuningu kałaszka chyba nikt nie zagląda.

Takie pytanie:

Warto coś tuningować w GB? Jak tak to co najbardziej podniesie kulturę pracy?

Myślałem wstępnie nad łożyskowaną prowadnicą, uszczelnioną dyszą (jaka najlepsza w specshopie?), łożyskami (jakie najlepsze?) oraz markową sprężyna M120.

Najlpeiej gdyby wszystko było w specshopie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Właśnie temat o magach i chciałbym się o coś zapytać moje magazynki do ak

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3091

mam z nimi problem ponieważ po kupieniu i przeszlifowaniu, myśle-pasują nieżle wkładam do kałasza i lekko puknąłem o gniazdo magazynka podczas wkładania i wszystkie kulki się wysypały.bardzo to mnie wkurza ponieważ podczas zmiany magazynków tak średnio co drugi mi "wytryskuje" jedne magazynki są czulsze na wstrząsy a inne mniej ale może da się to jakoś zaradzić czy muszę kupić lepsze magi??

Link to post
Share on other sites

mam 8 midów Maga (używane od stycznia) i każdy jest czuły na mocniejsze uderzenia, ale po paru fontannach nauczyłem się po prostu nie wciepywać magów jak popadnie tłukąc nimi o gniazdo, tylko przymierzyć i pewnie wpiąć.

Może to i nie jest to co "dorabianie dzyndzla klejem" ale od kiedy zacząłem je używać i się przyzwyczaiłem/nauczyłem to nie miałem syfonu od paru miesięcy.

Po prostu jak nie uda Ci się z nimi nic zrobić, to musisz nauczyć się dokładniej, pewniej wkładać ;).

Potrenuj w domu ładująć po 10 kulek itp.

Ps. Ja nie ładuje magów na full tylko ok 90 kulek, to też może zmniejszać prawdopodobieństwo syfonów.

Do tego po załadowaniu magazynka małym palcem dociskam kulkę do środka, tak żeby zatrzask miał miejsce całkowicie "zaskoczyć" na kulkę (a nie tylko trzyma się na 0,01 mm).

Edited by RED (Lone Wolf)
Link to post
Share on other sites

Jeżeli pytanie było, to zabijcie...

Ale do pewnego momentu czytałem temat i jeszcze go nie zadano.

 

O magach różnych firm już większość słyszałem, prawie wszystkie testowałem, ale nie miałem w łapach tych z CA.

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1509

 

Jeżeli ktoś miał do czynienia, to jak wrażenia? Też trzeba kombinować?

Jeśli pytanie było to możecie mnie odesłać jak również spalić :-F

Link to post
Share on other sites

Chciałbym kupić 5 mid-capów tylko nie wiem jakiej firmy: MAG czy P&J. Które są lepsze? (mam na myśli wygląd i działanie). Mam jeden magazynek do AKM z P&J i pomimo wielu prób doszlifowania go dalej nie działa. Dużo mieliście problemów z magami tych firm? Bardzo bym prosił o pomoc bo nie chce wydać 200zł na magazynki, które mi nie będą działać.

Link to post
Share on other sites

Ja w AKS-74U mam mid cap MAGa i nie narzekam. Niby mało z niego strzelam, ale nie zaliczyłem żadnej zacinki, pustych strzałów czy innych takich niedobrych rzeczy.

 

Co do wyglądu. Są krótsze od standardowego Boyi, ładniejsze i sprawiaja wrażenie solidniejszych.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...