Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pytanie o przewody


Recommended Posts

Witam mam takie pytanie otóż będę wymieniać teraz okablowanie w mojej emeczce ( M4 SO z Boyi ) i teraz pytanie które dadzą lepszy efekt i będą lepsze ??

 

1. Alphard Kabel głośnikowy,2x0,52mm2 (2x20AWG) OFC 6N, 99,99997% (128pin x0,10), Grubość 2,8mm, szerokość 7,6mm, izolacja z filtrem UV. Rolka 80m na grubej szpuli ABS

 

http://www.elektrik.pl/alphard/kabel/glosn...80m-p-1128.html

 

2. Profesjonalny kabel głośnikowy CCA 2x1,5mm˛ renomowanej firmy CABLETECH.

 

http://gazeta.allegro.pl/show_item.php?item=260372677

 

Mam takie kable do wyboru u siebie w elektronicznym i nie wiem który da lepsze efekty.

 

Dziękuje bardzo za poradę.

Edited by GRELO OASG
Link to post
Share on other sites
Guest Miles_ACE

Do chwytu w M4 raczej nic grubszego od 1,5mm nie wejdzie.

 

Dokładnie. Mam w chwycie aż 3 przewody głośnikowe(nie pytajcie dlaczego - mały eksperyment ;) ) o grubości 1,5mm... silnik dosyć ciężko pływa na sprężynie - jest mu trochę za ciasno. A więc 1,5mm to max.

Link to post
Share on other sites

Jezu, jaka cena :strach: Ja 5zł za metr to płaciłem za kabel głośnikowy z miedzi beztlenowej o grubości 2x4mm^2. A tutaj taka cena za 2x1,5mm^2 i jeszcze jakiś no name.

Elektrycznie na to patrząc będą ok, ale wszystkie głośnikowe są twarde, moim zdaniem lepsze są modelarskie w silikonowej izolacji.

Dlatego pisałem że najlepsze są w silikonowej izolacji ;) Poza tym głośnikowe o tej grubości nie są znowu takie twarde, nie przesadzajmy ;) Ale silikon lepszy ;)

Edited by MAJOR762
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...