Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Patagonia windshirt ACU


Recommended Posts

To znaczy czego chciałbyś się konkretnie dowiedzieć? Windshirt to "warstwa IV" z III generacji systemu ciepłej odzieży dla US Army. To taka fifka-wiatrówka wykonana ze spandexu. Noszona raczej na poprzednich warstwach systemu. Osobiście myślę że jednak popularniejszy jest soft shell "warstwa V". Właściwie to nie rozumiem po co amerykanie zrobili jednocześnie windshirta i soft shella.

Cena rzeczywiście może być i niska. Tylko zwróć uwagę na ROZMIAR; XLarge Long to dla "normalnego" człowieka coś wielkości parki M65...

Link to post
Share on other sites

Na ebay to bluzy chodzą po 50$, u nas 250-300zł.

 

G838 - na temat różnic SoftShell a WindShirt naczytałem się dużo na NGT. Co śmieszniejsze jest nawet problem zdefiniowania samego SS. WindShirt chcę dużego, bo bedzie lądował na polar, a ten zależnie od pory roku to może być 100 lub 300. Zresztą same WindShirty są z podszewką (takie na gole ciało lub bieliznę) i takie bez podszewki, typowo wiatrówkowe. Rozumiem, że ten przy tym rozmiarze jest bardziej wiatrówkowy i to jest chyba to co chciałem wiedzieć.

 

Catch wybacz moją niewiedzę, ale co to jest PT?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...