Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M6 Black Eagle Cyber Gun


Recommended Posts

Jack myślę że akurat tego typu repliki nie ma oc tu opisywać.

Powód:

Wszystko co jest "stockowe" jest takiej sobie jakości, trudno odnieść to do jakichś tam "markowych" bebechów. Prędkości wylotowe z przedziału 350-400 fpsów, jedyny "dostępny" upgrade to "teflon fix". Żadnych wymiennych części, wszystko trzeba albo przerabiać albo dorabiać od zera. Generalnie poza "dość fajnym" wyglądem nie ponad to.

Myślę że nie warto tu pakować takich replik i ich opisów. Ewentualnie o ile ktoś zrobił wyjątkową "rzecz" samemu to może tak...

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Warto jeszcze dodać, że broń ma "mechanizm samozniszczenia", otóż podczas używania intensywnie ściera się pewien element i uniemożliwia potem naciągnięcie broni.

 

 

Bo to jest prawdziwa bron kosmicznych komandosów, aby nie wpadła w rece wroga :-F .

 

Co do samozniszczenia to sie sypie coś takiego : http://asgshop.pl/produkt.php?id=1978

Swoja drogą Nie jest to zły karabin do nauki.

Da sie wpasować lufe i gumke od AEGa (sam wpakowałem w swoim Ś.P. M6) .

 

Ale Thor ma racje, karabin wyborowy to to nie jest żaden.

Link to post
Share on other sites

Mam już M6 rok i to co niektórzy piszż to dla mnie wydaje sie dziwne ...

 

Jak napisał look17

"Warto jeszcze dodać, że broń ma "mechanizm samozniszczenia", otóż podczas używania intensywnie ściera się pewien element i uniemożliwia potem naciągnięcie broni." Ciekaw jestem gdzie i jakom cudem ;]

Strzelam nią koło domu, na spotkaniach i jakoś nie zauważyłem aby cokolwiek się zmieniło ... no hop-up się wytarł ale akurat zostało go tyle ile potrzeba :)

 

Może ktoś dać linki do precek lub części zwiększających osiągi ? Zestawy cylindra itp ?

Link to post
Share on other sites

Major.8 powiem Ci tak

twój egzemplarz to po prostu wypadek przy pracy :)

Ja jak pierwszy raz zobaczyłem replikę to szybko ją odłożyłem i uciekłem

według mnie ona straszy już jak się na nią patrzy, a jeszcze gorzej jest jak się ją weźmie do ręki

jako broń snajperska to się nie nadaje

jedynie jako w miarę tania sprężyna do postrzelania sobie od tak sobie ;/

pozdro

Link to post
Share on other sites

Saillupus

To chyba trafiłeś na używkę i to w niezbyt dobrym stanie ;]

Na 0.25 replika niesie ładnie i dodam Ci tyle, że jak mi Hop-Up działał to niestety musiałem go używać w minimalnej skali ponieważ zbyt mocno podkręcał kulkę. Dzisiaj mam już go do połowy po roku użytkowania.

Wypadek przy pracy ? Nie sądzę ponieważ powstały tego dwie wersje a jeżeli chodzi o moją wersję repliki to mam tą "poprawioną". Oczywiście, jeżeli wcześniej strzelałeś z Tanaki po upgradzie przekraczającym 650fps to Ci się nie dziwie.

A co do tego, że po samym wyglądzie ją odłożyłeś i uciekłeś to pewnie cokolwiek bym Ci mógł dać to było by tak samo ;]

Czasem jest tak, że trafi się dobrze w cenie 300zł, ja trafiłem i na prawdę elektryki z gearboxem v.2 nie mają lepszego zasięgu niż stockowa M6 więc jak nie strzelałeś z tego to się nie wypowiadaj.

 

Lecz nie widziałem do niej części na jakiś upgrade więc myślę, że to nie jest replika dla tych którzy myślą o wyciągnięciu z niej maxa.

 

Jestem z niej zadowolony bo potrafi dużo lecz moc w tej chwili mi nie wystarczy ... Snajperka musi być mocniejsza ... a Black Eagle M6 tego nie potrafi ...

Link to post
Share on other sites
Warto jeszcze dodać, że broń ma "mechanizm samozniszczenia", otóż podczas używania intensywnie ściera się pewien element i uniemożliwia potem naciągnięcie broni.

W takim razie ciekawym jest, iż skoro mam tą replikę ponad 1,5 roku (w tym rok intensywnej eksploatacji), replika nadal działa i ma się świetnie :)

Link to post
Share on other sites

Witam

 

M6 była moja 2 repliką. Strzelałem z niej coś koło pół roku.

Był na niej wykonany teflonfix i precka z castorurki. Miało to może ze 410fps (nie mierzone na chrono, uważali tak inni użytkownicy. Chyba nawet Thor maczał w tym palce...jeżeli dobrze pamiętam)

Ogólnie jako 1 replika to taka M6 może być.

 

Co do tego mechanizmu samo zniszczenia,nawet było ustalane po ilu strzałach element blokujący tłok (jakiś sear) się zetrze i replika będzie sama strzelała.

 

Ja proponuje kupić, zrobić mini tuning tak jak ja, przez pół roku strzelać i zbierać kaskę na VSR albo SWD, po pół roku oddać kumplowi zeby się wkręcił w ASG.

 

Pozdrawiam Serdecznie

Link to post
Share on other sites

Steyr SSG

 

http://world.guns.ru/sniper/sn21-e.htm

--------------------------------------------------------

Opis ogólny

Baza: M6 Black Eagle CyberGun (występuje także jako APS2 DoubleEagle)

 

Modyfikacje

Montaż:

Chwyt:

 

Osiągi

Prędkość wylotowa (na 0.20g): 330-360 (stockowo)

 

 

Napęd

Sprężyna: wynalazek CG

Sear (zespół spustu): wynalazek CG

 

Zespół cylindra

Tłok: wynalazek CG

Cylinder: wynalazek CG (w zasadzie nie rozbieralny)

Głowica cylindra: wynalazek CG

Głowica tłoka: wynalazek CG

Dysza: wynalazek CG

Prowadnica: <typ> wynalazek CG

 

Inne

 

 

Zespół lufy

Lufa wew.: pseudo „pół precyzyjna” (w wersji M6, w APS2 ponoć jest gorsza)

Komora HU: wynalazek CG BAX

Gumka HU: wynalazek CG BAX

 

Akcesoria

Optyka: chińska luneta 4x32

Montaż: niski, dwa pierścienie

Tłumik: samoróbka, sama replika strzela na tyle cicho że nie ma sensu jej wyciszać)

Dwójnóg:

 

 

Komentarz

Modyfikacje: jedyna sensowna to teflon fix, każda próba modyfikacji bebechów to po prostu stworzenie ich od nowa. Mechanizm spustowy kwalifikuje się do wymiany na nowy czyli trzeba go zrobić samemu od zera, tak samo z cylindrem, tłokiem, i całą resztą o ile myśli się o wyciśnięciu z niej czegoś sensownego.

Po teflon fixie prędkość kulki dochodzi do 400-420 fpsów. Zasięg skuteczny jakieś 45-50m maksymalny na jaki można strzelać do tarczy to jakieś 55-60 ale na tej odległości nawet tarcza może zdążyć zrobić unik przed kulką ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Strzelałem tym gnatem przez pół roku i bylem naprawde zadowolony. Najwiekszym jego atutem byla celnosc. Nie wiem czy to byłtylko moj model czy wszystkie takie były celne...ale po ustawiemiu lunety, dystansie 35m mogłem trafić w paczke zapałek;]

O czywiscie przy sprzyjających warunkach.

Ogołnie karabin jest super jak za taka małą kase.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...