Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] AKS-74U [BOYI]


Recommended Posts

Mam trochę dziwne pytanie do osób, które miały w garści AKS74U i Ak 74 DB.

Czy możliwe jest przełożenie lufy zewnętrznej od 74 do AKSU? Tak sie zastanawiam czy nie zrobić sobie dłuższej repliki.

Uzyłbym:

http://gunfire.pl/product-yid-1152190101-L...a-do-AKS74.html

i

http://taiwangun.com/index.php?str=product&prId=761

i

http://taiwangun.com/index.php?str=product&prId=763

 

muszke tez trzeba- cholera- drogo wyjdzie (może następną replike kupić) :)

 

???

Edited by gurek
Link to post
Share on other sites
  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam problem z hopem. Nie działa wcale. Rozbierałem i wszstko jest ok w środku, hop jednak dalej nie działa. Jakieś rady? I jeszcze jedno: Lepszy jest sylikon guardera czy systemy?

Może zgubiłeś dystanser? Takie małe (jak kilka mm wkładu długopisu) co wybrzusza gumkę w lufie. Moje AK śmiga na przeźroczystym guarderze do m120 - zero problemów. Gumka jest delikatna przy zakładaniu lepiej z zewnątrz spryskać sylikonem.

Edited by RzezniQ
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie - jak z dźwiękiem wydawanym przez replikę? Nie miałem do czynienia z tym kałaszem, więc pytam. Pamiętam, że M4 boyi z metalowym body brzmiało tragicznie (jak samochodzik jakiś g*wniany).

Może mógłby ktoś nagrać krótki filmik podczas oddawania strzału i wrzucić na youtube?

 

Pozdrawiam, Air.

Edited by AirBorne
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak u was, ale mój stokowy dystanser był krzywy, z jednej strony większą średnica, a przez to kulki leciały krzywo, teraz wymieniłem na dystanser od PJ, niestety nie mam batki i nie mogę przetestować. Czy ktoś wie, gdzie można zakupić hicapa do naszego aksu w kolorze ciemna śliwka ?

Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak u was, ale mój stokowy dystanser był krzywy, z jednej strony większą średnica, a przez to kulki leciały krzywo, teraz wymieniłem na dystanser od PJ, niestety nie mam batki i nie mogę przetestować. Czy ktoś wie, gdzie można zakupić hicapa do naszego aksu w kolorze ciemna śliwka ?

Nie ma takich ,niemniej jednak można sobie pomalować czarny odp. bejcą.

Link to post
Share on other sites

Hicapów w ciemną śliwkę nie ma, ale są czarne na taiwangun (np:cymy), Capri (np:CA), Gunfire (Boyi). Szukajcie a znajdziecie...

 

Jak nie podciąga HU to pewnie zgubiony dystanser.

 

Nowa Gumka HU - ja i kolega mam Systeme i sobie chwalimy. Na Guardera też ludzie nie narzekają (też jeden znajomy ma).

 

O otwierającej się pokrywie pisałem dokładnie na początku tematu (wraz ze zdjęciami)...

Wystarczy przypiłować do płaska od dołu zatrzask bo oryginalnie jest jakiś półokrągły i pokrywa się "ześlizguje" i ewentualnie dodać jedną sprężynkę od długopisu do tej głównej co by mocniej wypychało zatrzask.

 

Dodam też ku przestrodze (znowu :P )

Łamią się newralgiczne elementy, które niestety wykonane są ze znalu tj:

- zatrzask kolby

- podstawa muszki

odradzam (wręcz zakazuje ;) ) wieszanie paska na uszku podstawy muszki bo to właśnie powoduje jej pękanie tam gdzie są dwa piny od dołu (znajomemu i mi pękło w tym samym miejscu) i potem "kapa" bo cała podstawa lata albo wręcz wypada, a wtedy jedyny ratunek to kombinowanie z obejmami lub nowa część. Można pas przymocować do jakiegoś innego "uszka" które się samemu zamontuje bezpośrednio do lufy pomiędzy podstawą a okładzinami (np z AK47 cymy mi zostało uszko i pasuje).

Edited by RED (Lone Wolf)
Link to post
Share on other sites

Musisz jeszcze doliczyć takie pierdoły jak cło także może wyjść sporo więcej. Niestety nie ma tak dobrze.

1. batka niepotrzebna, jeżeli już to weź 9,6V.

2. Kurna na co Ci tyle hi-capów, jeden to za dużo.

3. Jeśli chodzi o wytrzymałość, różnie to bywa, w końcu chińczyk. W gronie moich przyjaciół awarii brak, ale wszyscy kupowali u Krakmana gdzie jest dobry przegląd zerowy.

4. Na jednym porządnym nakręceniu idzie wystrzelić całego hi-capa.

5. Najlepiej latają 0,25 i 0,23

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...