Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

Ponieważ chcę przerobić Rifle/m16 na Wersje Carbine/m4 zacząłem pomału rozkładać emkę, tak żeby zobaczyć jak to będzie nowa kolbę założyć itd.

W końcu pojawił się problem, jak rozłożyć frontset cały, tzn. Lufę oddzielić od Body ( po zdjęciu osłony lufy : P ) Co najpierw odkręcić itd.

Ktoś mógłby pomóc ?

Link to post
Share on other sites

1. Nie musisz.

 

2. Jak odkręcisz pierścień to pociągniesz lufe do przodu i wylezie.

Mozesz odkręcać takim narzędziem do dokręcania tarczy szlifierki kątowej. Ma takie dwa sterczące bolce akurat pasujące do większości pierścieni.

Edited by poldeck
Link to post
Share on other sites

A to już naprawdę ostatnie pytanie :P Przepraszam, że tak ciągle, ale wynika to po prostu z chęci bycia pewnym, że nic nie rozwalę...

Tak więc "kręcić jak zwykły gwint" tzn. patrząc na tą fotkę -

 

http://img177.imageshack.us/my.php?image=dsc00018tu3.jpg

 

w prawo ? Tzn.nasze prawo - nasze tzn. tych którzy zdjęcie oglądają :P

 

Czy w lewo ?

Tak dla pewności...Bo jak zacznę mocno walić, a jak się okażę, że tylko mocniej dokręciłem, albo nie daj Bożę, coś rozwaliłem to harakiri na miejscu :P

Link to post
Share on other sites

A czy możliwe jest, że ten klucz jest za duży ? :P

Bo akurat ja w życiu nie miałem, pożyczyłem od kumpla, ale w te ząbki wchodzi tylko jeden, drugiego Bolca nie ma szansy tam wsadzić. Chyba,że mam tam tylko jeden między ząbki wsadzić i oprzeć o lufę i próbować na chama odkręcać :]?

Link to post
Share on other sites

A jak to jest z kablami ? Da się je bez problemy przełożyć do przodu/Przedłużyć ? Czy muszę kupić nowe i wyjąć te z tyłu i włożyć je jakoś sprzodu..tzn. do GB zamontować...

ASGSHOP mi coś o lutowaniu zaczął mówić więc się troszkę przeraziłem...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...