Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Po wyciśnięciu wszystkiego co się da z SR-15 na GB v.2 czas na karabin wyborowy z prawdziwego zdarzenia, czyli SR-25.

 

Najciekawszym elementem jest tutaj oczywiście zwiększony potencjał na starcie, dzięki dłuższemu GB (tym samym dłuższy cylinder). O ile dobrze pamiętam daje on około 15% więcej "mocy" na starcie od takiej samej konfiguracji na GB v.2.

 

Po zaplanowaniu upgrade standardowego GB z G&P SR-25 została jedna kwestia - lufa. Tutaj dylemat między 650 a 705 mm:

 

a) Czy 705 mm lufa poprawi FPS w stosunku do 650 mm?

b) Czy poprawi się tylko precyzja?

 

Może ktoś już próbował obu luf w SR-25 i porównywał wyniki?

 

Mk29 na lufie 650mm i Sp170 Guardera ma świetny wynik 638 fps ( http://wmasg.pl/forum/index.php?showtopic=39800 ). Czy zatem 705 mm poprawi te osiągi czy te 5,5cm więcej lufy to już za dużo nawet jak na przedłużony cylinder G&P?

Edited by Holmes
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Do SR-25 z G&P nie wejdzie 705'tka -

 

Wiem, że Szatan zamontował przedłużany tłumik (albo dorobiony albo od ostrej) i wtedy się zmieści. W wersji standardowej nie ma szans. U mnie na 650 do końca tłumika brakuje ok. 1 cm.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

mk29 - Rozumiem, mój post był odnośnie wcześniejszych :D

 

GZ - Gdyby tak było to po kiego umieszczają w opisach produktów, że obsługują coś czego tak naprawdę nie obsługują? To zbyt niehonorowe jak na ASGSHOP. Równie dobrze do cylindra typu 4 mogliby umieszczać opisy "obsługuje wszystkie lufy" a na maile odpowiadać "LEKKI" spadek mocy będzie...

Link to post
Share on other sites

Panowie założyłem lufę 705 mm lecz potem na tokarce została ona dopasowana do tłumika ( niecierpliwość).

 

Zasięg się RACZEJ nie zmienił celność minimalnie lepsza była. Rzczej - mierzone na odległości wymierzonej a nie na chrono.

 

Jeżeli ktoś zamierza taką lufę zamontować potrzeba przerobić tłumik tz dorobić jakby przedłużenie z jednej strony na wkręcenie tłumika a z drugiej aby pasowała do naszego montażu. Tokarz za piwo to zrobi. Ja niestety skróciłem bo nie chciało się mi czekać na tokarza od dużej tokarki ;)

Edited by ctxpl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...