Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walther P99 z BB-czy warto go kupić?


Recommended Posts

Witam bracia, ostatnio strzelałem z prawdziwego Walthera P99 i bardzo mi sie ta broń spodobała i leżała w ręce. Czy ten gaziak z bb warto kupic,głównie chodzi mi czy nie syfonuje, jego zasięg,awaryjność,i zużycie gazu.Wiem że dla niektórych te pytania są banalnie proste, także liczę na Waszą pomoc.Mors

Link to post
Share on other sites

Giwerki WA są ogólnie bardzo spoko. Jeszcze się nie spotkałem żeby ktoś na nie marudził :wink: . Sam trzymałem pare sztuk w rękach i widziałem je w boju. No cóż powiem napewno, że jeśli twój wybór padnie właśnie na tego Colta to napewno będziesz zadowolony z tego zakupu.

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

moj kumpel ma p99 z stti. chodz on ma 10 lat zna sie na broni lepiej niz nie jeden dorosly. Ma doswiadcznia z ostra bronia glownie krotka. i bardzo sobie chwali ten model. ma jeszcze berette92F tactical master TM i mowi ze to gowno:) trzeba wziasc poprawke na to ze on ma 10 lat. ogolnie w P99 rzadko sa zaciecia, jest celny, nie syfonuje raczej przynajmniej z tego co on mowi

Link to post
Share on other sites

Witam

 

A ja powiem tylko tyle, ze z gazowkami i ich awaryjnoscia jest bardzo roznie. Czesto zalezy to od konkretnego egzemplarza i w wiekszosci przypadkow kupno guna to poprostu loteria. Moja jedyna rada jest sprawdzenie sprzetu wlasnorecznie, lub poproszenie kogos o zrobienie porzadnych zdjec (nie takich "reklamowych").

 

Ronin

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...