Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftowy WOŚP – zlot w Strefie 51 - Częstochowa (13 stycznia 2008)


Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sama strefa 51 ma powierzchne ok 16h,tez bym sobie zyczyl zeby miec obiekt o takiej powierzchni.Teren na ktorym bedzie odbywac sie czesc scenariusza przylega do terenu strefy.Strefa 51 sklada sie z poligonu softowego ok 6h i toru offroad ok 10h,calosc jest ogrodzona i strzezona ,bedzie to nasze zaplecze techniczne tam sie zbieramy stamtad wyruszamy i tam wracamy no i oczywiscie biesiadujemy .Chce zeby kazdy poczul sie jak u siebie.Prowadzimy rozmowy o uzyskanie stalego dostepu do wymienionego wczesniej terenu o nawet wiekszej powierzchni niz 40h.Bede w przyszlosci staral sie organizowac czesciej duze imprezy dla naszego srodowiska .Logistycznie ciezko jest ogrodzic taka powierzchnie i zarazem ja administrowac .Ze wzgledu na to ze licze na duza frekwencje sadzac po meilach nie zmiescimy sie na samej strefie tym bardziej ze automatycznie bedzie sie tam odbywal wosp-offroad na ok 60 zalog i dlatego bedziemy korzystac z terenu przylegajacego (awaryjnego) sami zobaczycie jak ciezko jest prowadzic walke na kilkudziesieciu walach ,nasypach po kopalni odkrywkowej gdzie miejscami sa bruzdy bagien nie wspomne jeszcze o wodzie .Wezcie zapasowe skarpetki :).Chialem jeszcze podkreslic ze nie jest to impreza komercyjna!!!! biore na siebie glowny ciezar finansowy jako organizator i nie zarabiam na was Panowie nawet 0.01gr.Mam sponsorow na upominki dla was ,bedzie sponsor ktory ma nas wyzywic ,wiec koszty produktow ktore nie beda sponsorowane beda pokryte ze skladki w minimalnym stopniu (DO WGLADU).Te osoby ktore mnie znaja wiedza ze mozna po mnie jezdzic za wiele rzeczy ale napewno nikt mi nie zarzuci ze bede probowal zarobic na imprezie charytatywnej ,tym bardziej ze przeciez za rok bedzie nastepna .....POZDRAWIAM WSZYSKICH BESKU 6MM

Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie. Ekipa 1st. SFOD Delta pojawi sie w skladzie 3-5 osob wraz z ekipa 1st. S.O.C i Rainbow.

 

Pytanie do organizatora:

 

- Teren jest tylko i wyłącznie zielony, czy znajduja sie tam zabudowania?

-można uzywać pirotechniki?

-czy istnieje mozliwosc wpłaty wstępu przed zlotem, czy tylko przelew?

-jakies srodki transportu (patrol) podczas gry beda, czy tylko infanteria?

 

 

Pozdrawiam serdecznie :uśmiech:

Edited by Smarozzo
Link to post
Share on other sites

ASG OZIMEK TEZ SIE STAWI ,TYLKO JAK TRAFIC DO TEJ STREFY 51?MA KTOSJAKOMS MAPE?

 

Poczytaj poprzednie posty a znajdziesz odpowiednie linki.

 

Właśnie - jak to stoi z fps'ami i piro? Co prawda tego drugiego nie będę raczej używać ale miło by było wiedzieć czego sie spodziewać a co do tego pierwszego... no mam te 460 fps na eMce więc czekam z niecierpliwością na limity :P

Link to post
Share on other sites

Co do fps nie chce wydziwiac sadze ze itak nie bedzie czasu mierzyc wszystkich uczestnikow nastawiamy sie na zabawe ,limit gorny przy tego typu imprezach w terenie zielonym to 500 fps i sadze ze powinno w zupelnosci wystarczyc wiecej to juz nie asg a hard asg.Kwestia pirotechniki wyglada tak swiece dymne nie widze problemu co do bangow to w zielonym raczej sie nie sprawdza ,nawiazujac od razu do pytania wieksza czesc scenariusza odbedzie sie w terenie otwartym ,czesc na samym poligonie itak nie podciagne pod cqb z racji takiej ze zamalo mam jescze zabudowan itp.Kwestie granatow odlamkowych porusze jescze w pozniejszym czasie jak wspomnialem prowadzone sa rozmowy o dostep do terenu i rozbija sie to o kolo lowieckie, mysliwi obawiaja sie ploszenia zwierzyny -polska to trudny kraj.

Link to post
Share on other sites

Są pks'y , pociągi i inne środki komunikacji, osobiście wątpię żeby ktoś był w stanie zebrać 5 osób.

 

Sorry za OT.

 

Impreza będzie "gruba", tyle mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć. Będę na 99%, jednak nie w roli uczestnika zabawy.

Edited by Crazy
Link to post
Share on other sites

Ważna sprawa!

 

Ostateczny termin zgłaszania się na zlot zostaje przeniesiony z 10.01.2008 na 05.01.2008 !!!!!!!!!

 

Do tego druga rzecz - mianowicie wolnych ilosc miejsc jest ograniczona i w szybkim tempie zmniejsza się, dlatego proszę w miarę możliwości jak najszybciej zgłaszac się do mnie na maila, żeby potem nie było problemów :)

Edited by Święty Mikołaj
Link to post
Share on other sites

My, niżej podpisani ......................................................................................... (numer i seria dowodu osobistego..................................................................................................) jako rodzice / opiekunowie .......................................................................................................................urodzonego/urodzonej w dniu ............................................................................................... roku, wyrażamy niniejszym zgodę, by nasz/a córka/syn (podopieczna/podopieczny) brał/a udział w Zlocie Airsoftowym „ Airsoftowy WOŚP – Zlot w Strefie 51.

 

Jednocześnie oświadczamy, iż jest nam wiadomym, że w trakcie zlotu oddawane będą przez uczest­ników strzałów do siebie (symulacja walki) z replik broni o napędzie pneumatycznym lub gazowym kulkami plastikowymi o średnicy 6 mm i 8 mm oraz o masie do 0,6 g. Jest nam również wiado­mym, że używane przez uczestników repliki są napędzane sprężonym powietrzem lub gazem i wy­rzucają pocisk z prędkością początkową do 200 m/sek., na odległość do 100 m, także seriami. Jest nam także wiadomym, że w zlocie udział biorą osoby powyżej 16 roku życie oraz pełnoletnie.

 

Oświadczamy dodatkowo, że mamy świadomość, iż uczestnictwo w grach ASG jest obarczone ry­zykiem zaistnienia nieszczęśliwych wypadków, tj. potłuczeń, otarć, złamań, a także, w skrajnym przypadku, utratą oka lub oczu, a wszystkie mogące zaistnieć wypadki, mogą doprowadzić do trwa­łego uszkodzenia zdrowia i ciała, w tym do utraty wzroku. Oświadczamy, że wyrażamy zgodę na ponoszenie takiego ryzyka przez naszą córkę / syna / podopieczną / podopiecznego i oświadczamy, że w razie zaistnienia wypadku, gdzie ofiarą będzie nasza córka / syn / podopieczna / podopieczny, nie będziemy wnosić roszczeń odszkodowawczych, ani wnosić o zastosowanie jakichkolwiek kon­sekwencji prawnych wobec sprawcy wypadku bądź jakiegokolwiek innego uczestnika spotkań ASG.

 

Do zgody, załączamy kserokopie naszych dowodów osobistych.

W razie wypadku proszę skontaktować się z Nami pod numerem telefonu .........................................

 

 

 

 

Wzór zgody od rodziców/opiekunów obowiązujący uczestników zlotu

Edited by Święty Mikołaj
Link to post
Share on other sites

Ej no bez przesady z tą kartą ;] Aczkolwiek uważam że załączanie ksero dowodu to też lekka przesada ;/ Nie chce się kłócić ale jeśli chodzi o adres zamieszkania czy nr kontaktowy to można to umieścić na formularzu (bo spotkałem się z taką sytuacją ze rodzic nie życzył sobie aby dodawać kserokopie dowodu).

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...