Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Airsoftowy WOŚP – zlot w Strefie 51 - Częstochowa (13 stycznia 2008)


Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jedno wiekie oszustwo wysłałem emaila z naszą rejestracja juz dawno a tu prosze ,napisał mi ten mikołaj ze nie przyjmie nas hanba ,po pewnie swoich kumpli przyjmuje i tyle kasy dla siebie wezmie ze szok

 

Na tle Twoich wypowiedzi w tym temacie, jego decyzja w moich oczach jest w pełni usprawiedliwiona.

Link to post
Share on other sites

Impreza organizowana jest po to, żeby połączyć przyjemne z pożytecznym. Biorąc udział "pomagamy Jurkowi pomagać dzieciakom". Osobiście będę szczęśliwy jeśli dostanę chociaż koszulkę CA.

GSP pojawi się w sile 2 osób, do zobaczenia w Czewie ;)

Link to post
Share on other sites

Teren wytrzyma nawet 500 osób, wszystko zostanie wyjaśnione przez Mikołaja.

 

@Cobra, swoim zachowaniem w tym temacie sprowokowałeś Mikołaja do odrzucenia twojego zgłoszenia, a swoim dalszym zachowaniem tylko utwierdzasz jego a zarazem i mnie w tej decyzji. Odnośnie oskarżeń że Mikołaj swoich kumpli bierze na zlot to powiem tyle: kumple mikołaja są w obsłudze (min. ja) i nie zakosili nikomu miejsca na WOŚPie, a co do brania kasy w kieszeń to mi sie już nawet pisać nie chce, bo oskarżenia są bezsensowne i bezpodstawne.

 

Pozdrawiam

 

Crazy

Link to post
Share on other sites

co do cobry, nie będę nawet komentował, zwłaszcza po epitetach jakie posyłasz mi na pw

 

Zaś względem organizacji:

limit 250 osób, wynika przedewszystkim z faktu że chcemy aby impreza była jak najbardziej udana, a ogarniącie większej ilości osób budzi na tę chwilę pewne wątpliwości. Jeżeli wośp się uda to na następną imprezę na pewno przyjmiemy więcej osób.

 

Do wszystkich chcących przyjeżdżać w sobotę! Proszę zgłoście takową chęć wcześniej, żeby uzgodnić szczegóły noclegu.

 

pozdrawiam Święty

Link to post
Share on other sites

Pytania techniczne:

 

Mapka terenu bedzie tutaj czy juz bezposrednio na zlocie?

Zadnych medykow?

Jak to ostatecznie z pirotechnika?

I czy te zdjecia wysepki na stronie gdzie jest dojazd do strefy sa dalej aktualne? Czy to tam dalej istnieje?

Link to post
Share on other sites

Witam.Zgodnie z obietnica po zakonczeniu rekrutacji05.01.2008 ze sw.mikolajem podamy jescze szczegoly odnosnie dojazdu tzn. rozklad jazdy i nr.lini itp..Nalegam jescze o pilne potwierdzenie liczby osob chcacych przyjechac dzien wczesniej.Panowie i Panie mamy zime ,spanie w namiocie na karimacie to nie nie najlepszy pomysl.Dysponuje 1 n-sem wcisne tam 8-10 osob na kanadyjkach , chce podlaczyc wam ogrzewanie typu piecyk.Do nocowania przeznacze jeszcze 1 domek tam zmieszcze tez ok 8 osob tez z ogrzewaniem nie ukrywam ze trudne warunki zimowe uniemozliwiaja jakiekolwiek wieksze prace budowlane z ktorymi czekam na wiosne.Bez wzglednie wymagane sa spiworu i gabki lub koce ,pisze to poniewaz sam czesto tam sypiam i za kazdym razem tlumacze to sobie tak ze wzmacniam charakter :) ogladajac odmrozenia.Bede wam chcial zapewnic na te noc ciepla wode na kawke lub liptona +opal do piecykow i na ogniska.Zapowiada sie naprawde fajne spotkanie ,damy rade. besku

Link to post
Share on other sites

Damy radę z tym mrozem... chociaż mam nadzieje, że mniej niż -10 stopni nie będzie. Jak pisał do mnie Święty na e-mailu znajdzie sie w tym namiocie dla nas miejsce. Pytanko, kto ma jeszcze tam nocować?

 

Jeszcze raz pytanko, kiedy będą te karty medyczne, to dosyć ważne, żeby mieć czas na ich wypełnienie...

 

Pozdrawiam

Edited by mksroka
Link to post
Share on other sites

hmm czyli mam rozumieć, że te 30zł składkowego będziemy wrzucać do puszek WOŚP przed akcją?? czy jak?

 

bardzo chętnie się wybiorę choć będe po studniówce...:P

 

A znasz taką filozoficzną maksymę - "Studniówka nie ruchana matura nie zdana" ??

 

:twisted:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...