Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BAR10G [JG367] z Gunfire.pl


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Moze ja ci pomoge, chociaz czesciowo.

 

Mialem replike VSR G-spec TMu - bylem zachwycony, skupienie, moc jak na stocka byly wysmienite.Bron byla niesamowicie cicha co sprawialo ze z 7 metrow bylem nieslyszalny. Sprzedalem ja a teraz mam zamiar kupic ponownie ot tak ze wzgledu na sentyment.

No i sprawa w tym - ciekawi mnie rowniez jak ta konwersja VSR, o ktora pytasz, wypada w porownaniu z oryginalem. Chyba trzeba poczekac az ktos opisze.

Link to post
Share on other sites

Pierwsza rzecz: rozkręć tłumik (żadna trudność, da się bez narzędzi) i włóż do środka jakiś materiał tłumiący. Nawet bez tego jest dość cichy, ale da się to poprawić (jest zauważalnie cichszy od mojego Warriora, a ten sam w sobie nie robi przesadnego hałasu, moja sprężynowa Berta UHC jest głośniejsza). Poza tym gumowane łoże świetnie leży w rękach.

Link to post
Share on other sites

Kolega zamawiał za moim pośrednictwem, więc miałem okazję obejrzeć. Problem jest z osiągami - ledwie 360 fps, bez zmiany sprężyny się nie obejdzie. Dla porównania, moje L96 prawie przebiło górę puszki po coli (dno przewaliło bez problemów, ścianki poszły obie) - czyt. niewiele mu do 500 fps brakuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...