Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ZeneQ_BS

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

991 profile views
 1. U Ciebie kolego też nie najlepiej: http://forum.wmasg.pl/topic/131059-ajsquad-dziwny-gosc/ :icon_razz2:
 2. To jak już napisaliście co zrobić żeby kolesia znaleźć na publicznym forum, do którego on zapewne ma dostęp, to teraz próbujcie wg. tego planu działać. <facepalm>
 3. Komornik? Gość udowodni, że nie ma nic na siebie albo poprzepisuje na rodziców, siostry, braci. Komornik przyśle liścik, że koleś nic nie ma i po krzyku. Mam duże doświadczenie z komornikami, ścigają mojego ojca już od lat o alimenty i w ciągu 5 lat nie ściągnęli nawet złotówki. Do końca życia nie uwierzę, że Polskie organy ścigania cokolwiek zrobią w sprawie bez dania komu trzeba w łapę.
 4. Miałem jakieś dziwne przeczucie, że wam nie wyjdzie od samego początku. Nie wierze w Polskie prawo i Polskie organy ścigania. Najlepiej samemu przejechać się do chłopaka i "powiedzieć" mu co o tym myślicie. Kiedyś zniknęły mi pieniądze z konta, sytuacja była taka: ktoś za moje pieniądze kupił sobie sprzęt narciarski w jakimś austryjackim sklepie Online. Prokuraturze 4 miesiące zajęło stwierdzenie, że nie da się namierzyć kolesia, a mi 2 dni żeby przedstawić Austryjackiemu sklepowi jak wygląda sytuacja i dorwałem nawet adres, na który zostało wysłane zamówienie. Baaa, znalazłem w necie pod
 5. Wybijaj ile wlezie, ja się trochę męczyłem ale wyszły. Napierdzielałem młotkiem i śrubokrętem. W nitach ani śladu, ale śrubokręt do kosza ;)
 6. Widziałem :) Podwójny schodek jest fajnym patentem, miejmy nadzieję, że posłuży to za wzór dla innych firm. ooo, np tu: http://wmasg.pl/pl/news/show/153406 Ale masz rację KicpA, żaden inny szkielet (jaki znam) nie posiada, aż tak wzmocnionego szkieletu gearboxa.
 7. Teraz większość gearboxów ma to wzmocnienie z przodu. Jeżeli chodzi o King Arms, jak na razie byłem świadkiem 3 rąbnietych szkieletów tej firmy.
 8. Wszystko potrafi rąbnąć, a V2 w szczególności. Z pękniętą plombą się nie spotkałem. Wszystko zależy jakiej batki będziesz używać i jak długo trzymać spust w trybie auto. Byłem świadkiem jak w stockowym G&G rąbnął szkielet po 2 strzelankach. Z V2 jest loteria, weź emkę KWA i będziesz miał spokój, nie spotkałem się żeby coś tam rąbnęło na stocku.
 9. ZeneQ_BS

  M4 [APS]

  Wstawiałem w repliki APSa szkielet firmy Ultimate, do tego komora także ultimate. Zero problemów z podawaniem na magazynkach SRC, Plastikowych STARach i BOYI. Jest to dobra chodz droga alternatywa dla "fajnie prezentującej się emki".
 10. Wyszła już część "art of the precision rifle"? Jeżeli tak to będę wdzięczny za podesłanie linku na PW do sklepu torrent. Szukałem na google, ale nie znalazło nic nawet na hameryckich "sklepach". :) Pozdrawiam
 11. ZeneQ_BS

  89 [BE]

  Nie chwaląc się, da się zmieścić baterię w kolbie. U mnie siedzi 11.1 2200 turnigy lipolka.Type u mnie na stockowym tłoku śmiga na M150, po 20k kulek zero śladów. U kumpla na M120 poszły zęby na zębatce środkowej. Jak tam wasze giwerki, niedługo moja pojawi się w komisie (zmiana na ak).
 12. Mam zapas wkładów. Wg. producenta (instrukcja obsługi) jeden wkład starcza na 6000 strzałów z nie tuningowanej repliki. Myślę, że uzupełnić można nawet i mąką. Wkładem jest kawałek gąbki, w której znajduje się szary proszek. Finito.
×
×
 • Create New...