Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK 47 (CM.028) [CYMA]


Recommended Posts

  • Replies 881
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki za pomoc kupię te produkty które opisałem w poprzednim poście skoro gumka i lufa systemy będzie ok i oddam znajomemu który się na tym zna aby tym razem wszystko było ok :) a co do krakmanów to gdybym mieszkał w Krakowie to wsiadłbym do tramwaju i podjechał do nich a wysyłanie tego z powrotem nie ma sensu tym bardziej że zamiana chińskich części na chińskie tuningowe części mnie nie interesuję :D btw max za 3 miesiące kupuję m16 g&p :D

Link to post
Share on other sites

Wywaliłem HU (przeźroczysty czyt. shit) Guardera wstawiłem od nowa oryginalny Cymy zrobiłem sobie teflon fix do tego i teraz śmiga wszystko aż miło w porównaniu do tego co było wcześniej to teraz można trafić w człowieka z 25-30 metrów a wcześniej nie mogłem trafić w bramę 4 na 10 metrów z takiej odległości XD

Link to post
Share on other sites

Czy akumulator 1500 mah 8,4 v firefox ni mh daje dobre osiągi w cm 048s zimą?

Sama biała gumka Guarder-a nie jest zła, trzeba umieć ją dobrze założyć. Mogłeś mieć smar na gumce, kulkach, w magazynku... 25-30m to nie jest za dużo jak na twój karabin. Spokojnie da się wycisnąć 40-50m na stocku.

Link to post
Share on other sites

Eh. Wsadziłem SP120 Guardera do stock cymki, poszła zębatka tłokowa. Pokombinowałem trochę i wsadziłem metalowe łożyska (ślizg) i wywaliłem metalową podkładkę z tłoka, to poszedł tłok... Mam jakieś szanse na normalną prace GB z tą sprężyną (jak tak, to jaki tłok do ok 60zł polecacie?), czy odpuścić i latać ze stockowymi 360 fps ?

Link to post
Share on other sites

;) To zależy od Twych upodobań i funduszy, jeżeli stać Cię na wymianę części co jakiś czas, to tuninguj. I nie ma tu "cyma , systema czy uzi z bazaru za 5zł" Jeżeli jest coś mocne to posiadacz musi liczyć się z dość "częstą" wymianą części w stosunku do replik ze stockowymi 360fps.

Edited by hasfa
Link to post
Share on other sites

Głupie pytanie i na pewno już gdzieś w tym temacie była odpowiedź, ale za długo by szukać. Jak długo ładować nową, pustą baterię od cm.028?

 

 

I właśnie dlatego, nikt nie powinien Ci pomóc - PRZYNAJMNIEJ JA NIE POMOGĘ, RĘCE DO DUPY(sorry foka za słownictwo, lecz to jest w imię konieczności) CI NIE PRZYROSNĄŁ, JEŚLI SOBIE POSZUKASZ

 

 

Pozdro....600,

Patryklen12

Link to post
Share on other sites

Właśnie jestem po pierwszych testach mojego kałaszka i z każdą chwilą wyrabia sobie u mnie coraz lepszą opinię.

 

Kulki: guarder 0,25g

Cel: denko jakiejś butelki około 7cm średnicy

Odległość: 20-30m

Bardzo częste trafienia (około 7/10)

 

Te same kulki, 50m, szybka 40x50cm, ta sama celność. Chociaż przy końcowych metrach znosiło lekko z lewo, ale to wina wiatru.

 

Rewelacyjna replika z doskonałymi imitacjami drewna. Wszystko ciasno spasowane, ciężka, metalowa. Cud miód i orzeszki.

 

Zapomniałem dodać, że moje magazynki nie mają żadnych problemów z podawaniem kulek, 0 pustych strzałów. Hi-cap od cymy i low-cap P&J.

Edited by jebutek
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...