Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m15 [CA] sportline


Recommended Posts

Ja bym chętnie zrobił coś takiego:

Gumka wykonana z czarnego silikonu Systema 28zł

Sprężyna główna M110 49zł

Lufa precyzyjna 6.04mm o długości 363mm 119zł [systema]

Noi batka: Intelect 8,4V 2000mAh 110zł (wraz z karabinem) (asgshop)

 

Według recenzji Szalonego Jacka to daje mi ok 370fps. Jeszcze tego nie zrobiłem, wolałbym się upewnić i nie wyrzucać w ciemno mojej kasy. Taka konfiguracja długo pociągnie ? :wink: Z góry dzięki i pozdrawiam Codename666

Link to post
Share on other sites

no czytaj to co ja napisałem: nie wsadzaj mocniejszej sprężyny,bez wzmocnionego tłoka.Ja tak zrobiłem i straciłem ząb w tłoku stockowym.Ponadto prowadnice sprężyny też zmień na metalową.

 

Zmieniam głowice tłoka na:

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1409

oraz głowicę cylindra na:

http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=1396

 

czy te części będą pasowały?

Edited by Miszkos
Link to post
Share on other sites

ale wydatki będą rozłożone na raty :}

 

aha i moglibyście mi doradzić jaki wzmocniony GB do tej emki kupić?

Przy założeniu, że wsadzona będzie sprężyna maks m120, łożyskowana,metalowa,wzmocniona głowica tłoka, tłok z metalowymi zębami, mosiężna prowadnica sprężyny, metalowa wzmocniona głowica cylindra i metalowe body od Dboy ? (tak na przyszłość)

Edited by Miszkos
Link to post
Share on other sites

hm, mam dwa pytania, chętnie posłucham waszych komentarzy:

 

1) jak uważacie, czy bore up deep fire (high class) + sprężyna sp120 guardera nie rozsadzi SLki? Ew. jakie części dorzucić, żeby gnat to wytrzymał?

 

2) czy sp120 guardera to przesada i może lepiej wybrać sp110? czy pojawią się problemy z nadmiernym zużywaniem (w konfiguracji bore up DF + sp120)?

Link to post
Share on other sites

Problemów ciąg dalszy ehh...

 

Zamontowałem ten oto tłok

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=2612

oraz sprężyne promethesua ms110sp.

 

Efekt:

 

po naciskaniu spust występuje objaw rozładowanej batki(pierwszy strzał jest OK a potem słychać tylko dźwięk naciskanego spustu i silnika oraz rusza się minimalnie dysza). Co jest nie tak? dodam jeszcze tylko, że tłok ten ma FABRYCZNIE o jednego zęba mniej (brakuje przedostatniego) oraz to,że stockowy tłok z TMa działa.Co robić? Pomocy!

 

sprawdzane na sanyo 9,6v

Edited by Miszkos
Link to post
Share on other sites

Mając rozłożony gwarbox wyjmij sprężynę z tłoka, zdejmij sprężynkę z popychacza i trzymaj tłok palcem tak, żeby "zasymulować" prowadnicę z drugiej połówki gearboxa. Teraz zacznij obracać zębatką tłokową i zaobserwuj, czy zazębia się dobrze z tłokiem.

Link to post
Share on other sites

Robiłem tak, zęby tłoka się nie zazębiają z zębatkami.

Ze specshopu,u odpisali, żebymi im odesłał tłok to mi wymienią na nowy, ale czy to jest jakaś wada fabryczna tego tłoka czy może poprostu ten model do mnie nie pasuje?

 

ps. mam zębatki stockowe m15CA Sportline.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...