Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tłok w tylnym położeniu


Recommended Posts

Witam

Szukałem i nie znalazłem tematu który by odpowiedział na moje pytanie...

 

A więc

Po włożeniu do mojej mp5 made in cyma łożyskowanej głowicy tłoka i łożyskowanej prowadnicy sprężyny po 3 strzale tłok zaciął się w tylnym położeniu.Rozkręciłem go i tłok kaput.Zamówiłem po tym nowy tłok systemy metalowe łożyska i sprężynę m100.

Tym razem stało się dokładnie to samo tylko że po 1 strzale.

Dodam jeszcze że w replice od początku miałem głowicę cylindra stock CA metalową dyszę.

Bateria to 8,4 1100 mAh HERO działała ona z nawet niezłym rofem przy stockowej sprężynie zanim postanowiłem wmontować mocniejsze części

Silnik zachowuje się tak jakby nie mógł dalej naciągnąć tłoka a antirewersal robi swoje...

Proszę o jakieś porady w tej sprawie.

Mogę od razu wykluczyć że to nie jest wina tłoka ani prowadnicy gdyż tak samo zachowywało się na stockowych.

Z góry dziękuję

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Takie luzy mogą wynikać z tego że wymieniłem łożyska.Połówki GB pasują idealnie i są proste.Poza tym zacząłem w nim grzebać po tym jak Pm wrócił od OLA z serwisu (wymiany okablowania) i przed tunningiem wszystko śmigało.W poniedziałek zamówię podkładki i dam znać

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...