Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 CSAV BOYI


Recommended Posts

TAk, niedawno kupiłem dokładnie tą replikę. Uważam to za dobry zakup, metalowe body bardzo dobre, waga świetna, ciężki blaszak. strzela bardzo fajnie. Magazynek spoko, oczywiście metel, podaje wszystkie kulki nie ma pustych strzałów. Jedyne co w zasadzie to bateria, słabiutka. Dla mnie bardzo dobra replika w przystępnej cenie. Nie wiem jak bebechy bo nie otwierałem, nie było potrzeby narazie. Osiągi spoko, na te 330-350 myśle. Dość celny. W zestawie świetne zawieszenie. Narazie nie dopatrzyłem się większych minusów repliki.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A ja dam Ci dobrą radę, jak możesz to NIE KUPUJ bo kicha.

Nikt nie wspomniał że ten model ma fabryczną wadę, a mianowicie tandetną górną część korpusu, która łamie się jak kawałek sklejki?

Więc ja wspominam. Te całe super metal body to zmielone puszki.

 

No chyba że naprawdę stary nie wyskrobiesz jeszcze dodatkowych 500zł na CA czy G&P? Bo ja żałuję że nie odłożyłem więcej kasy i się w to wpakowałem.

 

Hop Up lubi się sam rozregulowywać, konieczna jest też wymiana na sylikon, zamarza jędza na mrozie i HU musi być rozkręcony.

 

Zasięg obleci jak na replikę za taką kasę.

 

Jednak ja nie polecam, wygląda fajnie, ciekawa wersja ale to tyle z plusów :lol:

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

A możesz zrobić zdjęcie i pokazać która część dokładnie pękła ?

Te całe super metal body to zmielone puszki.

To całe mb to ZnAl.

Hop Up lubi się sam rozregulowywać, konieczna jest też wymiana na sylikon, zamarza jędza na mrozie i HU musi być rozkręcony.

Wymiana gumki i naprawa komory to 5 min roboty i 30 zł ....

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

A możesz zrobić zdjęcie i pokazać która część dokładnie pękła ?

 

To całe mb to ZnAl.

 

Wymiana gumki i naprawa komory to 5 min roboty i 30 zł ....

Pozdrawiam

 

Mogę zrobić foto, wieczorem może zamieszczę.

 

Jeśli chodzi o HU wiem o tym, ale postrzelaj troche z otwartą klapką wyrzutnika łusek i popatrz jak fajnie drży pokrętło regulacji HU i się obraca = rozregulowuje :roll:

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Miałem wersję z ABSowym body. Wykonanie takie sobie, wszystko latało. Cały moduł CASV był poluzowany, trzeba było go skręcać. Osiągi przyzwoite, przy tych 350fps kulki latały daleko i nawet celnie :-P Ogólnie mówiąc replika nawet nawet, gdy by wykonanie było trochę lepszy to było by wszystko git.

Edited by Ghosty
Link to post
Share on other sites

Kolejne partie, któe przychodzą od braci z Chin są coraz lepsze (ja je oglądam w Customs.pl). Wczoraj miałem to w rękach i nic właściwie nie latało. CASV oczywiście ciężki, zrobiony jakby przkuli silnik od ciężarówki. No i ochydnie dośc malowany. Ale mniej ochydnie niż pierwsze partie jakie widziałem.

 

Chińczycy się uczą.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Kolega z teamu to ma. Mnie osobiście się to nie podoba, no ale... Śmiało mogę potwierdzić, że body jest naprawdę wielce kiczowe... Kolega raz upadł i body pękło :???: (dla porównania mój CM.031 upadł 3 razy na ziemie i ma 1 ryskę...). Kolego yohans, kup sobie lepiej jakiegoś kałasza od CYMY :-P .

Link to post
Share on other sites

Ech... Już kupiłem;) Za 400 zł karabin na gwarancji+ bateria intellecta nowa + jakiś kolimator + pas i inne pierdoly:) Chyba dobra oferta tym bardziej, ze jest to najnowsza seria wypuszczona przez BOYI (czyli podobno lepiej wykonana). Nic to:) Przetestuję i napiszę co i jak. Czekam tylko, aż mi się przyśle;) A poza tym nie znoszę kałaszów! ;P m4 i inne emki i w ogóle amerykański szpej rządzi:D

Edited by yohans
Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Trochę spóźnione, ale zapodaję...

...tak to wygląda bez żadnych opasek zaciskowych itp.:

http://images34.fotosik.pl/218/28633f8783a6b313med.jpg

A tak pięknie wygląda górne body w miejscu gdzie powinna łączyć się z dolnym:

http://images26.fotosik.pl/196/0d4e06fe5eb3e4b0med.jpg

http://images24.fotosik.pl/196/8579d558620ab3c5med.jpg

Ponadto odpada mi selektor ognia, właściwie na dzień dzisiejszy to już odpadł:

http://images33.fotosik.pl/218/34eb4fb858c7e398med.jpg

A tak ogólnie wygląda ten kawał ścierwa (wraz ze zwieśniaczoną kolbą, bo kolor sprayu trochę mi nie pyknął...)

Tanio oddam :lol:

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...