Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 III Generacja replik JG [JGF_6604]


Recommended Posts

Moje problemy też już znikły. Okazało się że na batce z tyłu odkleiły się takie gumowe osłonki i robiło się zwarcie. Prąd leciał po lufie zewnętrznej. Z kolei na batce 8,4 nie chciał strzelać bo była nie naładowana. Tzn leżała swoje i prąd z niej uciekł. Za to znowu coś złego się stało z przerywaczem :wink: chyba wymienię na tytanowy G&G bo nie chce mi się znowu wysyłać na gwarancję xd

Edited by Kaczma
Link to post
Share on other sites
  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Panowie :)

Widze ze sie tu strasznie o roznych rzeczach i kwestiach rozpisujecie, ale...

 

Czy ma ktos konkretnie model Colt M4A1 2008 Version [JGF6604]

[JG-M4A1NV]???

Jesli tak to prosze o komentarz dot tego modelu - wady / zalety - najlepiej ktos kto ma te replike od jakiegos czasu i wystrzelil juz "pare" kulek.

Prosze o nie pisanie ze ktos cos kiedys od kogos slyszal, a konkretne info od ludzi ktorzy mieli lub maja ten sprzet :)

I nie bluzgac mnie tu, ze gdzies tam w tych 22 stronach jest cos napisane bo po przejzeniu kilku wydalo mi sie ze najsensowniej bedzie sie zapytac, bo tam cos znalezc i zlozyc w jedna sensowna wypowiedz to problem...

 

Z gory dzieki!

 

PZDR!

Link to post
Share on other sites

Ja mam M4A1 wytrąbiłem z niego już 8k kulek (no może 9k) I wszystko jest ok. Może poza przerywaczem. Ściera się to cholerstwo masakrycznie. Plastikowe body też najlepsze nie jest, aczkolwiek ja biegałem z nim 3 miesiące i nic się nie stało (tak BTW jak ktoś chce odkupić to zapraszam na PW xd)

Link to post
Share on other sites

Wymien sobie body i kup dobra komore HU i masz repliczke jak marzenie, no do tego batka 9,6v i nic wiecej do szczescia nie potrzeba.

Moja emka wyplula juz okolo 20k kulek i jedyna rzecz do wymiany to sprezyna i głowica cylindra, bo sie poszarpala :-F

 

Ogolnie to polecam, jak za te pieniadze masz i skuteczny sprzet :-P

Link to post
Share on other sites

Mam problem moze ktos mial podobny

 

Bylem dzisiaj na strzelance i jak strzelam w trybie auto to po jakis 30/40 kulkach silniczek zaczyna zmniejszac obroty (nie zawsze tak sie dzieje), potem po wystrzeleniu powiedzmy 3 kulek na semi zaczyna na auto znowu normalnie strzelac.

 

Moze batka nie jest w pelni naladowana tzn wydaje mi sie ze moze byc na wyczerpaniu bo jesli nie ona to co? Pw mnie albo odpiszcie tutaj co sadzicie moze powodowac ta sytuacje

Link to post
Share on other sites

Witam.

Od ok. 5 miesięcy mam replikę III gen. JG M4 ze stałą kolbą. Po długim czasie postanowiłem zmienić gumkę hop up. Kupiłem czarną gumkę systemy. Wyjąłem lufę, i teraz problem. Jak dobrać się do starej gumki? Nie mogę w ogóle zdjąć/otworzyć komory hop up :wink: . Zapewne wielu z Was zmieniało gumkę w replikach M4 od JG, więc proszę o radę.

Z góry dziękuję. :uśmiech:

Link to post
Share on other sites

Ja to trafiłem na chinola :-F .

Winnym okazał się Gearbox... nie wiem jak GB mógł się zepsuć jak wyciagana była lufa, ale ok. Wymienilismy tlok i cylinder, i ladnie dzialalo. Do czasu. Teraz co chwile pali mi się bezpiecznik ( nie stać mnie kupować 3 bezpieczników na 4h strzelanki ), kulki blokują się w lufie, i nawet się nie połapałem jak zgubiłem 2 piny :-F. Odradzam to gówno, wracam do cym. Czas kupić .046

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Emkę mam od początku grudnia 2008 r. Kosztowała na taiwanie 299 zł. Jak na razie wypluła około 8,5 k kulek i nic się nie dzieje.

Wykonanie repliki jest dobre, jedyny minus to te plastikowe body, które mam zamiar w niedługim czasie wymienić na metalowe.

Jutro przejdzie dłuższy test, bo jak dotąd towarzyszyła mi na jednodniowych imprezach i zwykłych strzelankach mojej ekipy ;)

Duży plus za baterię, nie spodziewałem się, że będzie tak długo trzymać.

 

Plany co do m4 :

-wymiana body na metalowe

-wymiana gumki na gumke systemy lub guardera

-wstawienie preclufy

 

-ew. jakiś kolimator przy przypływie gotówki

Link to post
Share on other sites

Emkę mam od początku grudnia 2008 r. Kosztowała na taiwanie 299 zł. Jak na razie wypluła około 8,5 k kulek i nic się nie dzieje.

Wykonanie repliki jest dobre, jedyny minus to te plastikowe body, które mam zamiar w niedługim czasie wymienić na metalowe.

Jutro przejdzie dłuższy test, bo jak dotąd towarzyszyła mi na jednodniowych imprezach i zwykłych strzelankach mojej ekipy ;)

Duży plus za baterię, nie spodziewałem się, że będzie tak długo trzymać.

 

Plany co do m4 :

-wymiana body na metalowe

-wymiana gumki na gumke systemy lub guardera

-wstawienie preclufy

 

-ew. jakiś kolimator przy przypływie gotówki

 

Ja używam systemy i kulki lecą świetnie. Polecam do tej repliki.

Link to post
Share on other sites

Wiecie może, jak rozłożyć m4, z korpusem boyi? Górna połówka body po rozkręceniu pina idzie może 2cm do przodu i coś blokuje. Nie wiem dlaczego, ale ostatnio po 6h ładowania batki moja emka oddała na rozgrywkach 30 strzałów, kiedy następny raz wziąłem ją do ręki już nie chciała strzelać, słychać było tylko próbę naciągnięcia sprężyny. Po wyciągnięciu i zamontowaniu ponownie batki przez chwilę działa dobrze.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Ja kupiłem swoją CQBR grudniem za 350 zł. I teraz tak sobie myślę patrząc na komis. Czy opłacało by mi się ją sprzedać za ~420 zł, z gumolcem systemy, paskiem 3-pkt, zepsutą stopką kolby (na drutach się trzyma ;p), ew. rączką RIS z dwójnogiem (dopłata) i baterią ledwo trzymającą się (kable były lutowane kilka razy, coś słabo trzyma w porównaniu z batką od Stubby JG, daje mniejszy ROF)? Teoretycznie zarobiłbym, tylko co teraz za tyle kupiłbym? Myślałem nad P90 ACM, tylko silnik do wymiany na mój (sprzedać bez silnika ;p).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...