Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4A1 III Generacja replik JG [JGF_6604]


Recommended Posts

  • Replies 505
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eeee... a ja mam problem z replika. Otóż zamówiłem sobie gumke HU, poszedłem do kolegi, który się na tym zna ( ja mniej więcej wiedziałęm ocb, no ale ostroznosci nigdy za wiele). Zalozylismy, idziemy testowac... a tu replika nie strzela. Puste strzaly, nie wylatuja kulki, no czasem wyleci, ale to dublet i 5m zasiegu... Wzialem lufe razem z komora od kolegi, wsadzilismy, i dalej to samo. przy GB nic nie bylo grzebane... nie wiem co mam robic... pomocy?

Btw, offtop mały, ale nic nie moge znaleść. Czy wiecie gdzie jest jakaś instrukcja rozkręcenia CM.028, bo gumke hu chce zmienić, a nie wiem co tam rozkręcać.

Link to post
Share on other sites

eeeee... no to tak, pokombinowałem troche, i odsyłać repliki raczej nie będę, bo mogę ją sam zrobić. Po 4h kombinowania, replika zaczela normalnie strzelac. Uradowany wbilem tylni pin, i chcac sie juz upewnic, strzelilem... i kulka wytoczyla sie z lufy... co 7 strzalow wytacza sie jakas kulka z lufy, natomiast obracajac bron do gory nogami, strzela normalnie, tak jak powinna... nie wiem o co chodzi... pokombinowac troche musze, macie jakies pomysly ? ( Rozbieralem cala komore hu, bo nie moglem dystansera wlozyc... w gumce systemy, w miejscu gdzie hu podkreca, gumka mi sie troche rozciela [ w tym miejscu, gdzie jest to wyciecie na lufe], z tym że, dystanser przez to nie wychodzi, ani nic. Nadaje się chyba do użytku ? ( tak mi mówią innni koledzy, że powinna działać), bo jest tylko troszeczkę rozcięta. I jeszcze jedna sprawa, złożyłem komore, i jak jest ten pin na końcu, to ten garb, bez wbitego pina działa ładnie, a jak wbije pin, to już się nie chce tak łatwo wcisnąć.... normalne?)

Z góry dzięki za odpowiedzi, podpowiedzi i pomoc!

Link to post
Share on other sites

No i stało się:(

Replkia przechodzi chyba kryzys wieku średniego(czyt. 3 miesiące).

Problem polega na tym,że na full auto kulki lecą, lecą aż nagle zacinają się w lufie i potem wylatują po trzy naraz. Na singlu tez się to zdaża choć nie tak często.

Lufa jest czysta kulki bezszwowe 0,23g made by asgshop, hop up jakby nie był ustawiony to samo.

Ma ktos jakis pomysł jak to rozwiązać?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No i stało się:(

Replkia przechodzi chyba kryzys wieku średniego(czyt. 3 miesiące).

Problem polega na tym,że na full auto kulki lecą, lecą aż nagle zacinają się w lufie i potem wylatują po trzy naraz. Na singlu tez się to zdaża choć nie tak często.

Lufa jest czysta kulki bezszwowe 0,23g made by asgshop, hop up jakby nie był ustawiony to samo.

Ma ktos jakis pomysł jak to rozwiązać?

Pozdrawiam.

Eh.. to ja też tak miałem, tylko że od początku. Ja replikę odsyłam do krakmanów, i więcej JG nie kupie. ja osobiscie mam krzywą lufę ( w środku wystają jakies odlewy, takie 'fiutki), a z zewnatrz lufa wyglada jakby ktoś ją próbowal przekuć, ale mu nie wyszło. Już nie mówiąc o tym, że przez przód nie przechodzi pierscien mocujący.

Link to post
Share on other sites

Moja eMka po 5 miesiącach i 8 tysiącach kulek wczoraj poleciała na gwarancję. Coś z selektorem albo przerywaczem, w każdym razie na singlu mam auto, a na auto nie ma w ogóle reakcji na spust. No i czasem karabin zaczyna sam z siebie strzelać. Tzn ja nie dotykam w ogóle spustu a kulki lecą z lufy xD

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...