Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wystająca lufa prec.


Recommended Posts

Tak jak w temacie, wsadziłem do emki lufę prec. 455 i teraz wystaje mi ok 4cm z lufy zewnętrznej. Posiadam tą konwersje: http://asgshop.pl/produkt.php?id=852 jak wiecie w tej lufie nie ma gwintu aby zamontować tłumik, jednak tłumik płomienia od spr dokładnie ten: http://www.taiwangun.com/?str=product&prId=403 chyba by się dało nałożyć tak aby się nie chwiał? jeśli nie to jak można zamaskować te wystające 4cm?

Link to post
Share on other sites

A masz cylinder odpowiedni do lufy? to raz...

 

Dwa: Jak chcesz założyć tłumik płomienia na lufę bez gwintu?

 

Możesz próbować skrócić lufę...ale to musi być umiejętnie bo inaczej lufa będzie zniszczona... Nie możesz po prostu lufy na krótszą wymienić?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze możesz delikatnie nawiercić lufę żeby śruba siedziała stabilnie...

Ale teraz pytanie: Czy lufa zewnętrzna jest odpowiednio wąska wy na nią nałożyć tłumik? Chyba trzeba będzie go nawiercić....

Albo idź do tokarza niech Ci gwinty spasuje i po problemie :uśmiech:

 

Miłego dłubania.

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, myślałem nad wszystkimi propozycjami i zastanawiam się właśnie nad skróceniem lufy tylko boję się że jak ją ciachnę zwykłym brzeszczotem to mogę ją zepsuć a aktualnie niestety nie mam "pod ręką" innej piły...

 

Cięcie to małe piwo.

 

Potem musisz zadbać o dobre wykończenie lufy. Parę pilników i szlifierka załatwi sprawę. Nie zegnij lufy i zrób wszystko równo a będzie żyć ;)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...