Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

airsoftguns.pl a przywlaszczenie karabinu


Recommended Posts

Mam pytanie czy komus jeszcze zdarzylo sie aby firma majaca swoj adres w sieci airsoftguns.pl przywlaszczyla karabin?

ja wyslalem do nich swoj karabin w pazdzierniku 2007roku, dostali karabin 2 listopada 2007 roku, poczatkowo twierdzili ze go nie maja, po otrzymaniu potwierdzenia od poczty polskiej tj w grudniu oswiadczyli ze moj karabin sie odnalazl i ze jest juz sprawny. od swiat karabinu nie otrzymalem!! kontakt z firma jest zerowy... czy ktos mial rowniez podobny problem? jezeli tak to prosze o kontakt

w tym przypadku chyba trzeba siegnac po najsiliniejsze dzialo czyli zlozyc zawiadomienie na policje o przywlaszczeniu, bo inaczej z ta firma nie da rady rozmawiac...

 

chodzi tutaj o karabin M4A1 full metal ris cena rynkowa ok 600zl

 

mod: Stosuj polskie znaki!!!. Pozdrawiam. SJP.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Nie jesteś sam mój kolega M14 wysłał na serwis przed Bozym Narodzeniem i do tej pory mają na niego zlewkę. Podbnie drugi kolega kupił L85A1 i po kilku dniach od razu odesłał (po jednym strzale odmówiła posłuszeństwa) było to jakos w okresie pomiezy Bozym Narodzniem a Sylwestrem i też do tej pory ni widu niz słychu.

 

p.s

Nie polecam sklepu, wielki minus

Link to post
Share on other sites

Proponuję, żeby wszyscy, którzy wysłali swoją replikę do sklepu dłuższy czas temu, nie mają kontaktu ze sklepem (czują się olani), przysłali do mnie maila (regdorn[at]wmasg.pl) z opisem sytuacji łącznie z imieniem i nazwiskiem do identyfikacji przez sklep. Jeśli rzeczywiście tego jest tyle, jak pisze reggie w wątku o Gunfire, to postaramy się pomóc w wyjaśnieniu sprawy. Jeśli natomiast okaże się, że to burza w szklance wody, niektóre osoby będą musiały przemyśleć swoje zachowanie.

 

Jednocześnie WAŻNE, aby rozróżniać Gunfire od Airsoftguns! To nie te same sklepy!

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam,

 

Tak informacyjnie, ze strony GunFire.pl dodam, że mamy w serwisie około 10-15 replik, które czekają na kontakt ze strony klientów. Zostały odesłane do nas pocztą, bez żadnych informacji wewnątrz opakowania, z etykiety pocztowej także nie udało się odczytać nadawcy - nie jesteśmy w stanie zidentyfikować od kogo pochodzi reklamacja.

 

W naszych procedurach wygląda to tak, że nalezy się z nami skontaktować, podać informację jaką replikę się odesłało, podać jej znaki szczególne i datę odesłania. Powinniśmy wtedy ją bez problemu odnaleźć.

 

Pozdrawiam

Paweł Zalewski

GunFire.pl

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To u mnie znowu kumplowi się zepsuła L85A1 po kilku dniach użytkowania napisałem maila do nich, wypełniłem formularz gwarancyjny i wysłałem do nich odpowiednio oznaczoną tj. papiery, pudełko itp. Ja opłaciłem przesyłkę do nich, czyli zrobiłem wszystko jak tam pisze i po kilku dniach przyjechał kurier z całkiem nowym karabinem, a w mailu napisali że pozytywnie rozpatrzono reklamację. Czyli jak widać wszystko jest ok.

Przynajmniej mi się tak wydaje. Albo ja akurat miałem szczęście..:P hehe

Link to post
Share on other sites
  • 5 weeks later...

Przyznam szczerze, że i mnie, w dawnych czasach zdarzyło się kupić na airsoftguns jakieś dwa dzikie desert eagle, elektryczne - badziew, ale jako tako miały wyglądać w kaburze.

 

Okazało się że to totalny crap, jeden nie strzelał wcale, bo połowa lufy była skruszona, a drugi raz strzelał - raz nie, jakieś kaprysy z zasilaniem.

 

Odesłaliśmy w ramach przysługującego prawa zwrotu, upominałem się o pieniądze (ok 60zł, ale zawsze) przez kilka miesięcy, sprawę przekazywano tak długo, aż w ogóle nie wiedzieli o co mi chodzi, co wysłałem i kto ma dowód zakupu...

 

dobija mnie tylko świadomość, że ich załoga widząc, że ludziom nie chce "walczyć" się o takie niskobudżetowe zamówienia może pozwalać sobie na coraz więcej

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...