Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

REPLIKA M93 R-C SECOND Heavy Weight AUTO BACK Gas [sTTI], cena tej tepliki całkiem całkiem, a znajomi ją chwalą. W opisie na Taiwangun piszą o kolbie do niej w wersji ostrej. Mam pytanko, czy wie ktoś jak skołować w polskich warunkach kolbę do tej repliki? Odrazu nadmieniam, że kolba sportowa Crossmana odpada. Aha, jeszcze jedno, niech to nie kosztuje więcej niż sama giwera ;-)

Link to post
Share on other sites

temat o M93R był i tam powinno się znaleźć to pytanie

co do kolby to swego czasu była na machingunie ale teraz raczej jest w Polsce nie do dostanie

może któryś ze sklepów Ci sprowadzi

a ja mam takie pytanko

po jaką chol... znaczy się po co Ci kolba do beretty Stti

sam mam taką i kolba nie jest konieczna, a i bez niej jest bardzo nieporęczna więc raczej kolba będzie Ci przeszkadzać niż pomagać

pozdro

Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz mieć kolbę dla wyglądu a nie użytkowania to czemu nie, ale do ASG to całkowity bezsens w przypadku tego modelu. Kolba ma pomagać w celowaniu, ale w przypadku tej berety kulki lecą jak mają ochotę, może miałoby to sens przy 93R chyba od KSC, która by była po tuningu, zaworki plus preclufa i takie tam, ale nadal sądzę, że niepraktyczne.

Link to post
Share on other sites

Szukam kolby bo uważam, że dla mnie osobiście świetnie taki duet sprawdzałby się w ciasnych pomieszczeniach. Trzy kulkowa seria raczej na takim dystansie nie powinna spudłować, a chwilowo nie śmierdzę groszem na P90. Potrzebuję broni bocznej, mam kaburę do beretty (z poprzedniej sprężynowej straciłem maga :???: )

Link to post
Share on other sites

Hym... Mówisz, że lepszy... No jeszcze nie kupiłem, ale jak wspominałem mam do niej kaburę i wyglądowo klamka mi się podoba. Wyjaśniam jeszcze raz, zestaw ten uważam dla siebie jako dobry do walki w pokojach, na dystansie 5-10 metrów. Model Beretty 93R [sTTI] nie jest za drogi i dlatego wybrałem akurat jego. W terenie otwartym będę używał pistoletu jako broń boczną (ze zdjętym pazurem i z magazynkiem w kieszeni kamizelki) nie różniącą się zbytnio od swojej starszej wersji.

Jeśli odradzacie mi panowie tą replikę, to może inna z kolbą? Czy ten Glock ma dedykowaną kolbę?

Link to post
Share on other sites

Powiem tak

dwa lata temu kupiłem tą berette, z trzech powodów:

Uwielbiam beretty

miała ogień ciągły

i niską cenę

po jakimś czasie magazynek zaczął puszczać za dużo GG i często robił syfony (minimalna temperatura strzelania to około 18stopni) i nie mogłem wystrzelić całego maga na pojedynczym a na ciągłym to góra pół - krótkimi seriami

potem blowback zaczął słabnąć, coś się wyrobiło i zamek ciężko chodzi do tyłu

szybkostrzelność zaczęła maleć

zasięg też, HU nie mogę regulować itp

a broń była regularnie smarowana i czyszczona

pół roku temu kupiłem sobie glocka 17 KWA (który zdecydowanie mi się mniej podoba od beretty) i żałuje tych pieniędzy wydanych na M93R

Co do Glocka 18 to nie widziałem żeby były do niego kolby (ale masz za to różne magazynki, krótkie i długie, możliwość tubingu itp), na pewno jest poręczniejszy, celniejszy, lepiej wykonany i trwalszy od beretty STTI

Zrobisz jak uważasz, ale ja gdybym znów miał stanąć przed wyborem pistoletu tego typu to na pewno bym dozbierał do M93R KWA lub Glocka 18 KWA

wybór należy do Ciebie

Pozdro

Link to post
Share on other sites

z tego co wiem m9 kjw byłoby mniej awaryjne niż m93r stti a jest możliwość zrobić w KJW w 5 min trybu full auto :) jest minus prawdopodobnie tracisz przy tym gwarancje i tracisz zabezpieczenie w klamce :D osobiście m9 podoba mi sie bardziej niż m93r :P mimo wszystko najlepszym wyjściem jest kupić glocka kwa... powiedzmy 18c i z czasem mały tuning

opcje są takie :

http://www.allegro.pl/item298863009_berett...super_cena.html

http://www.taiwangun.com/?str=product&...9d3f70771835abd

+ samodzielnie full auto dorobić :)

lub kwa http://www.taiwangun.com/?str=product&...9d3f70771835abd

przemyśl to dobrze :) ja szczerze doradziłbym Ci aega (mp5k za 300zł idzie kupić na allegro z batką i ładowarką - bardzo dobra broń boczna , nada sie do budynków z tym że nie mam pojęcia co z kaburą do m9 zrobisz :P )

Edited by sjzmisiek
Link to post
Share on other sites

Ale ludzie, przecież On szuka kolby do Beretty 93, a wy mu zaczynacie jakieś kolcki proponować ;-) . Żeby nie było OT: poszukaj na Wgc, mogę się założyć, że tam widziałem taką kolbę. Tylko nie wiadomo czy będzie dostępna.

 

Edit. Nie zauważyłem posta wcześniej, zwracam honor ;).

Edited by Bond<007>
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...