Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

za shotami nie przepadam,a co sadzicie o tym mp5 cymy

http://www.taniemilitaria.pl/sklep/karabiny/spr-ynowe/mp5-a5

mysle ze fajny ale moja uwage przykul jeszcze airsoftguns.pl'er;]

http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-po...tor-100-TM.html

mysle nad nim ale firma z ktorej go zamawiam ma zla opinie,jesli mozna to poprosze o link do tego samego guna ale w innym sklepie xD

Link to post
Share on other sites

Szczerze odradzam zakupy na taniemilitaria.pl oraz sklep.airsoftguns.pl. Te dwa sklepy sprzedają złom trzymający maks. miesiąc, a przy okazji nie dbają o klienta - przesłałeś kasę, kupiłeś, teraz radź sobie sam.

 

Radzę poszukać jakiegoś taniego sprężynowca w sklepach z tej strony ( www.wmasg.pl/sklepy.php ) lub przespacerować się po komisach, może coś znajdziesz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Dzięki chłopaki za odpowiedz... Opinie o tym sklepie ja znam ;) Mało brakowało bym na te gowno sie nadział :) Ale zdecydowałem juz sie na bron - AK47 od CG. Z resztą i tak jest ona na 2 miechy góra, bo w sierpniu czeka mnie zastrzyk gotówy i kupuje jakiegos elektryka full metal ;D A tak na boku powiem, ze jakkolwiek te Mosbergi są dobre, nie kupię ich, poniewaz nie lubie shotgunów jak kolega Hardy19 ;p

Edited by gsg9-polizei
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

W którym ułamuje się "przeładowywacz" ... Dzięki. Wole Strzelbę (albo jakiegoś używanego AEGa za 150-200zł).

 

 

Mój kolega ma tego kałacha i nic mi się nie popsuło, choć już ten kałach ma rok :)

 

Może ty coś na siłę pociągałeś :P ?

Link to post
Share on other sites

Ludzie do jasnej cholery!

 

Przedział cenowy 50-190 PLN

- Shotguny

- Broń boczna

- Amunicja

Przedział cenowy 200-350 PLN

- Shotguny

- Broń boczna

Przedział cenowy 350-ile wam się żywnie podoba PLN

- Karabiny

- Subkarabinki

- Inne.

Przedział cenowy 2500-ile wam się żywnie podoba PLN

- Karabiny snajperskie

 

Jako skruszony użytkownik tzw. "taniej repliki" (bardziej pasuje nazwa "tani syf") odradzam wszystko co sprzeciwi się powyższym przedziałom cenowym (ew. korekty tegoż przedziału). Ja pozbierałem kasę i mam HK 416 od AGM (FULL METAL) z wymienioną lufą itd.

 

Wydałem 450 PLN. Jak ktoś chce zacząć zabawę z ASG to albo ShotGun albo pozbierajta forse i zaiwestujta w II klasę.

 

"Tanie repliki" nadają się dla dzieci bo:

a) z reguły ledwo przekraczają 90 fps

b) zasięg = długość lufy

c) żywotność nie przekracza miesiąca.

 

Z drugiej strony niech sobie kupi ten shit. Będzie mniej takich ludzi w AirSofcie

Edited by Damotr
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...