Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Osłona przeciwsłoneczna


Recommended Posts

Witam.

Czy ktoś wie gdzie można kupić osłonę przeciwsłoneczną na średnice obiekytwu 40 mm? Szukalem i znalazłem jedynie w kompletach z lunetami lub osobno, lecz na inną średnice obiektywu. Dodam, że mam lunete M3 G&P 3.5-10x40mm.

 

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

A ja się tak zastanawiam, bo na x40mm nie znalazłem, a na 44mm bez problemu . Dlatego z ciekawości zmierzyłem w mojej (warrior I wella z dolaczona chinska luneta) srednice i wyszło od brzegu wew. do brzegu wew. równo 44mm. Może to wina linijki (choć mierzyłem dwiema różnymi), bo niczym profesjonalnym nie sprawdziłem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Ja bym łyknął takową do lunety x50, flipy kupiłem tanio(zbrodniczo) na allegro http://allegro.pl/item371097118_zaslepki_n...ete_alc5_8.html .

 

Ale osłony to osobno nie widziałem w dobrej cenie (ok 50zł).

 

 

Znalazłem do x40, co prawda na gunfire ale jest : http://gunfire.pl/product-yid-1152190542-O...wsloneczna.html

 

 

A do x50 nie ma :cry:

Edited by ravic
Link to post
Share on other sites

Tez sie właśnie zastanawiałem nad osłoną, ale trochę pokombinowałem i znalazłem ... rurkę PCV. Wiem ze plastik :/ ale taniej wychodzi niż kupno osłony a przecież nikt po tym skakać nie będzie. Całkiem niezłe mi sie to sprawdza. Podmalowałem czarnym matem, na to jakieś maskowanie i jest nawet ok.

 

tak było widać mnie z kilometra :-P

gunpj3.th.jpg

Super jakosc to to nie jest ale daje rade.

22va2.th.jpg

 

44sf1.th.jpg

No i soczewki nie widać już a o to właśnie mi chodziło.

33vg1.th.jpg

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Tez sie właśnie zastanawiałem nad osłoną, ale trochę pokombinowałem i znalazłem ... rurkę PCV. Wiem ze plastik :/ ale taniej wychodzi niż kupno osłony a przecież nikt po tym skakać nie będzie. Całkiem niezłe mi sie to sprawdza. Podmalowałem czarnym matem, na to jakieś maskowanie i jest nawet ok.

 

tak było widać mnie z kilometra :-P

 

A możesz podać średnicę tej rurki..? Bo to chyba luneta stockowa w Warriorze..?

Czy się mylę..?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...