Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Majówka z Airsoft'em 2008 - Borne zaprasza!


Recommended Posts

Royal Dragon a możesz uzasadnić? Bo na takiej zasadzie to można wszystkim (w tym Tobie) postawić zarzuty i nawrzucać. Proszę o rozwinięcie Twojego stanowiska. Jeżeli nie potrafisz to następnym razem zastanów się nad tym co piszesz.

Link to post
Share on other sites
  • Replies 177
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tez jestem ciekaw

na samym poczatku bylo zalozenie ze bedzie 500 osob

ten sprzet ktory posiadamy nie zapewni lacznosci niezbednej do zabawy dla 700 osob

 

jak bym napisal ze nie przyjmujemy wiecej osob tez byloby zle

a przy starej cenie scenariusza na taka ilosc osob nie podejmuje sie zrobic bo uwazam to za bardzo ryzykowne

 

 

ps. ciekawi mnie ze to twoj pierwszy post na forum

moze ktos sprawdzic czy czasem nie dzieli IP z innym userem?

Link to post
Share on other sites

Czyli Majówka się jeszcze nie zaczęła a WY ją już spieprzyliście.

 

Aż nie mogę się doczekać kiedy Decybel wróci.

oryginalnie dobierasz wnioski i komentujesz :) tez dołączę się do tych osób które chętnie czekają na rozwinięcie twoich wniosków i tego jak na nie wpadłeś...

nie daj nam długo czekać

Link to post
Share on other sites

Crandall jak wiesz to pisz śmiało to nie jest tajemnica kim jestem. Jestem bratem Decybela.

 

Sprostowanie:

Ustaliliście liczbę osób które jesteście w stanie przyjąć i odpowiednie do tego wpisowe. Zwiększanie wpisowego z powodu ilości osób zainteresowanych jest po prostu śmieszne. To że ktoś na tym zarabia jest w pełni zrozumiałe i logiczne, ale nie w taki sposób. A jeśli wiedzieliście z góry i z góry zaznaczyliście pewne limity. To wasze postępowanie w tym momencie jest nieprofesjonalne.

 

Jeśli limit wynosi 500 lub 600 osób to na tym się listę zamyka. Jak ktoś nie zdążył to ma problem.

 

Mam też obiekcje do samego scenariusza ale jest to tylko i wyłącznie moje zdanie. A mianowicie, głównym celem Decybela było stworzenie imprezy integracyjnej. Nazwa Majówka mówi sama za siebie. A w tym roku zaczyna to przypominać symulację militarną. I dla tego nie zgłosiłem swojego udziału mimo, że otrzymałem zaproszenie.

 

Jeśli będę chciał wziąć udział w symulacji lub w jakichś konkretnych manewrach to wybiorę się na imprezę taką jak w Tomaszowie.

 

 

Dziękuję za uwagę pozdrawiam i żegnam.

Link to post
Share on other sites

Wooow skoro Majówka w Bornym zaczyna przeradzać się w coś bliższego milsimowi to gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za to żeby się udało i za każdym następnym razem było bliższe idei milsimów.

 

Zarzuciłem wyjazdy na tego typu imprezy dlatego że nie podobają mi się pomysły łączenia imprezy integracyjnej z grą jako taką. Dlaczego bo niestety pewnych sytuacji i "problemów" nie da się uniknąć w takim układzie (np. alkohol).

 

Dlatego raz jeszcze trzymam kciuki i mam nadzieje że może na którąś z kolejnych edycji milsimowych już w pełni tego słowa znaczeniu z ochotą wpadnę ;)

 

Royal Dragon nie rozumiem Twojego działania? Nie podoba CI się coś to nie jedź/nie bierz udziału itp. Zarzucasz orgom że robią coś, co jest nie w porządku... Hmm może zapytaj tych wszystkich którzy dzięki ich decyzji załapią się na imprezę czy wg nich jest to w porządku czy nie? Bo wydaje mi się że nie Tobie oceniać "etyczność" tego rodzaju posunięć skoro nie bierzesz w tym udziału ani jako org ani jako uczestnik. Jedynymi ludźmi mającymi prawo do weryfikacji i oceny tego rodzaju posunięć organizacyjnych są potencjalni uczestnicy imprezy.

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze nikt na tym nie zarabia - wrecz przeciwnie, kosztow dojazdu i telefonow nikt nam nie zwraca wiec musimy do tego dokladac.

Po drugie skladka zostala wiekszona tylko dla osob ktore nie zmiescily sie w (i tak zwiekszonym) limicie. Pierwsze 600 osob placi 40pln czyli tak jak bylo ustalone.

Po trzecie slowo "integracja" tak samo jak "milsim" jest roznie rozumiane przez rozne osoby. Jedni wola sie integrowac przy ognisku, a inni na polu walki - my chcemy zapewnic zabawe wszystkim. Decybel wie o tym ze robimy scenariusz na 2 i pol dnia i nas poparl. Dodatkowo szykujemy afterparty na zakonczene manewrow.

Nikogo nie zmuszamy do udzialu w scenariuszu - co wiecej kazdy bedzie mogl wejsc lub zejsc z pola walki w dowolnym momencie (po odmeldowaniu sie w sztabie).

 

Juz nie raz pisalem ze nie zamierzalismy robic mil-sima i nie zamierzamy - tu sie z toba zgadzam (niestety thor :P). Wszystko moze go przypominac w niektorych aspektach, ale u nas nacisk polozony jest na dobra zamawe i integracje, a nie na realizm jako taki.

 

edit: thor, w sztabie bedzie alkomat i kazdy u kogo bedzie podejzenie ze jest po zpozyciu bedzie przebadany. Jak zlapiemy kogos na piciu % podczas walk zostanie natychmiast wydalony. Z tym nie ma zartow. Ale nie widze nic przeciwko zejsciu do obozu off-game wieczorem, otworzeniu piwka i integracji przy ognisku.

Edited by moron
Link to post
Share on other sites

Thor zalozeniem zlotu byla integracja i taki jest klimat tej imprezy. Fakt ze nikt z nas nie byl na prawdziwym mil-simie i konkurowac z takim 48h ;) nie ma co - pomijam.

 

Ale wprowadzilismy kilka rzeczy z mil-simow ktore maja uprzyjemnic zabawe. np jednoski SF ktore przez 2 i pol dnia "zyja" na polu walki.

Edited by moron
Link to post
Share on other sites
Wooow skoro Majówka w Bornym zaczyna przeradzać się w coś bliższego milsimowi to gratuluję pomysłu i trzymam kciuki za to żeby się udało i za każdym następnym razem było bliższe idei milsimów.

Nie! To nie :operacja płonący maj" tylko MAJÓWKA więc scenariusz na 6-7h i byczenie się, integracja i ogólnie chillout.

2 lata z rzędu była to majówka, tutaj jest coś pół na pół, teraz to i ja nie wiem co to właściwie będzie i proszę nie tłumaczcie mi tego.

 

Dlatego raz jeszcze trzymam kciuki i mam nadzieje że może na którąś z kolejnych edycji milsimowych już w pełni tego słowa znaczeniu z ochotą wpadnę icon_wink.gif

Jeżeli dalej Warszawa będzie organizować, nie licz na to/ Jeżeli starzy organizatorzy, też nie ;p To jest majówka, każdy zna schemat kto był na poprzednich edycjach.

 

Nie podoba Ci się coś to nie jedź/nie bierz udziału itp.

Może dlatego że jego brat a mój przyjaciel Decybel organizował to zawsze, ze wzg. na sytuację, wyjechał za granicę. Nikt nie zrobił tego tak jak miało to wyglądać rok w rok wcześniej, gdyby nie poprzednie edycje, nie było by co liczyć nawet na 200 osób.

 

Po pierwsze nikt na tym nie zarabia - wrecz przeciwnie, kosztow dojazdu i telefonow nikt nam nie zwraca wiec musimy do tego dokladac.

Bezczelne kłamstwo.

 

Po drugie skladka zostala wiekszona tylko dla osob ktore nie zmiescily sie w (i tak zwiekszonym) limicie. Pierwsze 600 osob placi 40pln czyli tak jak bylo ustalone.

A limit miał być 500. Cóż, kieszeń to taka sprytna konstrukcja która nigdy nie ma dość, ale nic mi do tego.

 

edit: thor, w sztabie bedzie alkomat

Zaiste sam pewnie dla przykładu pokazywać będziesz jak ma wyglądac przykładny uczestnik zlotu.

Co za pierdoły, na każdej z majówek był alkohol pod wieczór i teraz też będzie, podejdziesz do kogoś kto nie da sobie w kasze dmuchać i dasz mu alkomat to chyba pęknie ze śmiechu.

 

Wszystko moze go przypominac w niektorych aspektach, ale u nas nacisk polozony jest na dobra zamawe i integracje, a nie na realizm jako taki.

Czytałeś scenariusz?

Link to post
Share on other sites

Thor - jeszcze będą z nas ludzie?

 

Czyli co Ty należysz do ELITY bo jeździsz na Milsimy? ASG to pasja i zabawa i każdy ma prawo udzielać się w tym tak jak mu pasuje.

A z Twojej wypowiedzi wynika, że; "Dobry indianin to martwy indianin", "nie jesteś ze mną to jesteś przeciw mnie", "obcy musi odejść",

 

Więc jeśli nie odpowiadają Ci imprezy typu Majówka to na nie nie jeździj i nie udzielaj się czynnie w dyskusjach które Ciebie nie dotyczą. Bo jako z tego co zauważyłem fan imprez ekstremalnych i zapewne były komandos na Majówce się nie pojawisz.

 

To co mi się nie głównie nie spodobało to właśnie to, że Majówka przestaje być Majówką.

 

Darujcie sobie dalszą dyskusję bo więcej na to forum nie wejdę.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Straszne, wmasg straci usera z 3 postami. Normalnie pustki tu bez ciebie beda...

 

Nie wiem dlaczego ale ja posty thora odebralem zupelnie inaczej niz ty. Moze dlatego ze czytalem tez miedzy wierszami?

 

Więc jeśli nie odpowiadają Ci imprezy typu Majówka to na nie nie jeździj i nie udzielaj się czynnie w dyskusjach które Ciebie nie dotyczą
Nawzajem! :D
Link to post
Share on other sites

Szykuje się jadna z większych imprenz w polsce i trudno jest oceniać ją przed rozpoczęciem więc na żale i złości za wcześnie, co do organizatorów wielki szacunek za takie przedsięwzięcie i czy to ważne kto organizuje? Najważniejsze by impreza się udała bez przykrych incydentów czego orgom życzę. Do zobaczenia na majówce. :-P

Link to post
Share on other sites

Przepraszam... bylem raz i więcej nie wybieram się to apropos tego że wypowiadam się na temat imprezy na ktorej nie byłem... Tak masz rację Dragon nie pojawię się bo nie spełniła moich oczekiwań.

 

Pisząc "Będą z Was ludzie" dodając na koniec teki emałe żółte z oczkami uważałem że przeciętny człek połapie się że to żart. Ale cóż niektórym trzeba rysować wszystko na papierze milimetrowym ;)

 

A co do uważania siebie za elitę.. hmm możesz mnie tak postrzegać ale to Twój problem. Nie uważam sie za nikogo lepszego od ludzi którzy lubią sobie poprostu postrzelać. mnie bawią milsimy i tyle ale nie neguję i nie potępiam nikogo za to że woli coś innego. Tak więc oszczędź sobie prób oceny mnie skoro mnie kompletnie nie znasz.

 

Jedno jest pewne nie powinienem się w tym temacie udzielać i więcej nie będę :P Zabieram zabawki ;)

Link to post
Share on other sites
Straszne, wmasg straci usera z 3 postami. Normalnie pustki tu bez ciebie beda

O człowieku nie świadczy to ile ma postów tylko co pisze.

 

P.S.

Ty masz 69 i nie uważam ciebie za gorszego.

http://www.translate.pl/odp.php4?direction=1&word=moron

 

Szykuje się jadna z większych imprenz w polsce i trudno jest oceniać ją przed rozpoczęciem więc na żale i złości za wcześnie, co do organizatorów wielki szacunek za takie przedsięwzięcie i czy to ważne kto organizuje?

Jeżeli byłeś na poprzedniej, to będziesz miał odnośnik.

Edited by Marcinek83
Link to post
Share on other sites

Jazzman i Dragon gdzie byliście w październiku i listopadzie zeszłego roku, kiedy to zaczęły się pierwsze spotkania i rozmowy na temat majówki ? Gdzie byliście jak cała ekipa przyjeżdżała do mnie i Rudej tu do Bornego ? I nie piszcie mi, że nic nie wiedzieliście bo forum majówkowe cały czas funkcjonowało i innym nie sprawiało jakoś problemu być na bieżąco. Wtedy zapewne myśleliście, że Majówki nie będzie bo Decybel za chlebem wyjechał. BTW mamy stały kontakt z Decybelem i postępujemy według jego rad. Pojawiliście się nagle teraz gdy do Majówki pozostało niewiele czasu i sporo zostało zrobione. I pojawiliście się niestety jako prawdziwi rdzenni Polacy:

Sąsiad ma lepiej, to ja nie zrobię nic żeby mi było też dobrze , tylko dopier... mu tak żeby miał gorzej

W moich oczach tak właśnie się zachowujecie.

Jzzman i wytłumacz mi proszę co jest tak zdrożnego w tym, że majówkę organizują ludzie z Bornego, Warszawy, Krakowa i jeszcze paru innych miast i rejonów Polski ? Już gdzieś tu pisałem, że przyjął bym pomoc od samego Ojca Dyrektora( no może lekka przesada ;) ) i Benazerabubu z Burkinafaso jeśli tyko oznaczać będzie to że Majówka wypali.

Link to post
Share on other sites

Nie bardzo rozumiem tych "prawdziwych rdzennych Polaków".

Może daruj sobie tego typu uwagi, bo obrażasz wielu ludzi, i nie wracajmy do tematu.

 

Jeżeli chodzi o podniesienie ceny dla dodatkowych uczestników, jest to całkowicie logiczne i ja uważam to za ok.

Wtrącanie się zaś osób, które nic w temacie nie zrobiły i się nie wybierają, to rzeczywiście żenada.

Edited by mAcieK 47
Link to post
Share on other sites

Ja też uważam, że podniesienie ceny jest ok! Tak samo jest w przypadku wielu imprez, niekoniecznie ASG. Taki Harpagan - do iluś dni przed startem wpisowe wynosiło ileś tam (rok temu chyba 25zł) a jeśli płaciłeś dopiero na miejscu, to było chyba 40zł. Red Storm Rising? Przez pierwsze 2 miesiące 175E, potem 250E (czy jakoś tak). Dla mnie to proste - ktoś się chce zapisać po czasie - powoduje to problemy organizacyjne. Trzeba na nowo obliczać ilość potrzebnych, dajmy na to toy toyów, agregatów, kabli, namiotów, miejsc parkingowych i grzyb wie czego jeszcze. Było po prostu "streszczać tyłek" a nie teraz płakać że drożej.

 

Oczywiście można by było powiedzieć, ze czas minął i koniec - ale ja na przykład mientki jestem, i ciężko byłoby mi po prostu odpisać 150-ciu osobom, że nie mają szans na zabawę... ;-)

 

Generalnie we wszystkim popieram organizatorów, a za opcję SF pomodliłbym się za nich w kościele, gdybym tylko do niego chodził ;-) Bo nie wiem czy chciałoby mi się jechać spory kawałek tylko po to, ze postrzelać 5 godzin dziennie. Bo pić piwo przy ognisku mogę u siebie w Olsztynie...

Link to post
Share on other sites

Zapraszam do lektury gazety Wiadomości Borneo

 

http://majowkazairsoftem.qrde.pl/viewtopic.php?t=276

 

Wprowadzi ona uczestników w sytuację polityczną państw biorących udział w konflikcie. Gazeta będzie się ukazywała we wtorki i piątki aż do wtorku 29 kwietnia. Będzie również dostępna w formie drukowanej w sztabie Zlotu, w związku z czym można przesyłać na adres samik@neostrada.pl ogłoszenia drobne Kpię –Sprzedam, które umieścimy jako wkładkę w gazecie. Ilość ogłoszeń jest ograniczona . Ogłoszenie nie może mieć więcej niż 15 słów + nr telefonu lub inne dane kontaktowe.

Link to post
Share on other sites

"III EDYCJA”

MAJÓWKA Z ASG „OPERACJA BORNEO 2008”

TERMIN:[/b] 29. 04 - 4.05.2008

LOKALIZACJA

Teren opuszczonego porosyjskiego poligonu na terenie byłego Garnizonu Borne Sulinowo

ul. Towarowa – szczegóły patrz DOJAZD http://zlotborne.republika.pl/.

 

ORGANIZATOR

Fundacja „Pasje”

Stowarzyszenie Wspierania i Organizacji Imprez

 

IMPREZA POD MEDIALNYM PATRONATEM

Portalu Żandarmerii Zlotowej Borne Sulinowo

www.zlotborne.republika.pl

 

WPISOWE:

Ilość miejsc ograniczona do 600 osób.

Wpisowe wynosi 40 zl / osobę. Kwotę tą należy wpłacic do 17.04.2008 r. na nr konta podany w mailu. Decyduje data wpływu kwoty na konto organizatora.

 

DODANO: rejestracja po zamknięciu listy na sześciuset osobach WZNOWIONA (na prośbę uczestników): wpisowe ze względu na powstałe w wyniku tego problemy organizacyjne wynosi 80 zł /osobę, które należy wpłacić 17.04.2008 r. na konto podane w mailu .

 

Wpisowe zawiera koszty:

• Plastikowego identyfikatora i smyczy,

• Gazety zlotowej głównie dla dowódców Teamów (nakład ograniczony)

• Ciepłego posiłku w sobotę po zakończeniu rozgrywek tzn catering z obsługą ,

• Jedna racja żywnościowa składających się z kiełbasy, chleba, dodatkowo dla graczy

SF konserwa.

• Zaplecza socjalnego tj wody do mycia, toalet przenośnych,

• Drewna na ogniska ,

• Wywozu śmieci,

• Podłączenia do prądu (ładowanie batek, telefonów, oświetlenie obozu off game itp.)

• Mini kuchni

• Ogrodzenia i oznakowania terenu obozu off game,

• Rekwizytów, łączności oraz wszystkich innych kosztów przeprowadzenia planowanego scenariusza.

 

Nr rachunku: PKO BP 23 1020 1185 0000 4402 0101 7581

Fundacja PASJE

ul. Obozowa 62

01-426 Warszawa

Tytułem: Nadany nr identyfikacyjny dostarczony w mailu

 

HARMONOGRAM ZLOTU:

 

Rejestracja - potwierdzenie przybycia odbywać się będzie od dnia 29 kwietnia w Sztabie Zlotu

Dni nastepne :

8.00 – 23.00. osoby przybywające w godzinach nocnych zobowiązane są do zarejestrowania się rano.

Teren obozu będzie podzielony na sektory, które będą przydzielane uczestnikom w zależności od wielkości temu.

Podczas rejestracji następuje przydział do danego państwa uczestniczącego w konflikcie.

Do dokonania rejestracji niezbędne będą:

- dowód osobisty i/lub legitymacja szkolna

- w przypadku osoby niepełnoletniej zgłasza się ona z opiekunem, legitymacją i podpisanym zezwoleniem od rodziców/prawnych opiekunów.

Po rejestracji uczestnik otrzymuje identyfikator z nadanym wcześniej numerem i smyczą. W sztabie dowódcy teamów będą mogli pobrać gazetę wojenną i mapy terenu.

Codziennie o wyznaczonej godzinie przez radiowęzeł będzie nadawany blok informacyjny dotyczący działań wojennych – warto słuchać !!

 

30 kwietnia

14.00 – przywitanie uczestników-Otwarcie Zlotu

15.00 - narada z dowódcami (stawiennictwo obowiązkowe) „mały domek”

17.00 – wydawanie pierwszych rozkazów

19.00 – wydanie dla SF racji żywnościowych

21:09 - wymarsz na pozycje n

 

1 maja

00:01 rozpoczęcie działań wojennych

 

2 maja

manewry

 

3 maja

10:02 - zakończenie manewrów

13.00 – ciepły posilek

17.00 – podsumowanie, losowanie gadżetów od sponsorów

rozpoczęcie afterparty, rozdanie prowiantu (kiełbaska i chleb)

pokazy ASG oraz mikro samolotów i motolotni na lotnisku połączone z pokazami pirotechnicznymi oraz losowanie gadżetów od sponsorów

wspólna impreza ze Stowarzyszeniem Lotniczym w Bornem Sulinowie

 

Dla osób chętnych wspólne ognisko na terenie obozu ASG.

 

4 maja

- 10:00 zakończenie Majówki z ASG „Operacja Borneo 2008”

- 11.00 – 18.00 – likwidacja obozów, porządki.

 

Informujemy, że w dniach 1-3 maja równocześnie z Operacją Borneo odbywać się będzie na terenie przyległym (lotnisko) Majówka z Lotnikami.

 

REGULAMIN :

 

1. WARUNKI DOPUSZCZENIA DO UCZESTNICTWA W ZLOCIE.

 

1.1. Zapoznanie się z udostępnionymi przez Organizatora regulaminami i zasadami oraz zaakceptowanie ich, poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego.

 

1.2. Wypełnienie formularza rejestracyjnego pod adresem www.majowkazairsoftem.qrde.pl/formularz.php

 

1.3. Wpłacanie opłaty wpisowego w wysokości 40 zł na nr konta, który zostanie podany przez Organizatorów po zaakceptowaniu wypełnionego formularza. Opłata może ulec zmianie, o czym zainteresowani zostaną powiadomieni.

 

1.4. Termin dokonywania wpłat mija 17 kwietnia 2007. Opłata wpisowa nie podlega zwrotowi.

 

1.5 Ukończone 18 lat w dniu 1 maja.

 

1.6. Organizator może dopuscic uczestnictwo osób niepełnoletnich, które ukończyły 16 rok życia, jesli spełnią nastepujące warunki:

-potwierdzenie wieku dokumentem tożsamości (legitymacja szkolna lub inny powszechnie uznawany dokument) podczas rejestracji w sztabie.

-wszystkie dokumenty dostarczane do organizatora zlotu musza byc dodatkowo podpisane przez prawnego opiekuna.

-dostarczenie zobowiazania pełnoletniej osoby która zostala dopuszczona do uczestnictwa w zlocie do opieki nad zglaszajacym - tzw opiekuna.

 

1.7 wszystkie kary nalozone na osobe niepelnoletnia sa rowniez automatycznie nakladane na opiekuna.

 

2. WARUNKI UCZESTNICTWA W ZLOCIE.

 

2.1. Dopuszczenie do uczestnictwa w zlocie.

 

2.2. Stawienie się w określonym w programie Zlotu miejscu i czasie.

 

2.3. Rejestracja w Sztabie Zlotu, podczas ktorej osoba dopuszczona do zlotu musi:

-potwierdzic tożsamosc i wiek powszechnie obowiazujacym dokumentem (dowod osobisty, legitymacja szkolna, paszport...)

-podpisac oswiadczenie

-podpisac karte uczestnika

-zaakceptowac Regulamin Zlotu oraz Regulamin Manewrow

 

2.4. Noszenie numerowanego identyfikatora wydawanego w Sztabie Zlotu podczas rejestracji.

 

3. REGULAMIN PORZĄDKOWY.

 

3.1. Z uwagi na założenia fabularne oraz sprawny przebieg zlotu Organizatorzy, chcąc zapewnić uczestnikom jak najlepszą i bezpieczną zabawę, proszą o bezwzględne podporządkowanie się ich rozkazom;

3.2. Każdy uczestnik porusza się po terenie zlotu na własne ryzyko;

3.3. Rozgrywka może zostać przerwana w każdym jej momencie;

3.4. Zastrzeżona pozostaje ustalona bezpośrednio przed rozgrywką częstotliwość krótkofalowa Sztabu;

3.5. Liczebność i skład grup biorących udział w rozgrywce ustalają Organizatorzy;

3.6. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za nieszczęśliwe wypadki w czasie trwania zlotu;

3.7. Na obszarze wyznaczonym przez Organizatorów strefy off game oraz strefy parkowania obowiązuje bezwzględny zakaz strzelania z broni ASG;

3.8. Osoby obecne na zlocie zobowiązane są zachowywać się w sposób nie zagrażający bezpieczeństwu innych, a w szczególności przestrzegać postanowień regulaminu;

36.9. Organizator ma prawo usunąć uczestnika z imprezy bez podania przyczyn oraz bez zwrotu wpisowego, oraz jakichkolwiek innych nakładów lub szkód poniesionych z tego tytułu przez uczestnika;

3.10. Na terenie wyznaczonym na pole namiotowe należy zachować czystość i porządek;

3.11. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za wszelki sprzęt zagubiony, zniszczony lub uszkodzony w czasie trwania zlotu;

3.12. Odpowiedzialność finansowa za powstałe szkody ponoszą sprawcy;

3.13. Zgody Organizatorów wymaga wykorzystanie zlotu jako okazji do rozpowszechnienia wszelkich materiałów reklamowych czy promocyjnych;

3.14. Zabrania się uczestniczenia w rozgrywkach pod wpływem alkoholu oraz innych substancji odurzających. Dotyczy to także spożywania w/w substancji w przerwie rozgrywek.

3.15. We wszystkich sprawach nie ujętych bezpośrednio w regulaminach, jak i dotyczących rozstrzygania kwestii spornych między graczami decydujące zdanie mają Organizatorzy, których decyzja jest nieodwołalna;

3.16. Jako jedyną sankcję za niestosowanie się do regulaminów przewidziano usunięcie z terenu zlotu.

3.17. Uczestnicy zobowiązani są bezwzględnego wykonywania poleceń wydawanych przez Organizatorów oraz osoby przez nich upoważnione jak i wszystkie służby porządkowe takie jak: Policja, Straż Leśna, Straż Miejska, Straż Pożarna.

3.18.Na terenie obozu uczestnicy poruszają się z rozładowaną bronią,

tzn bez podpiętego magazynka.

3.19.Na terenie Zlotu i bezpośrednio wokół niego mają zastosowanie wszystkie prawa Rzeczpospolitej Polskiej, a zwłaszcza te dotyczące ochrony miejsc krajobrazowych, zasad używania otwartego ognia i rozpalania ognisk.

3.20. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia od jego przestrzegania i odpowiedzialności prawnej w przypadku jego złamania.

 

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE.

 

4.1. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odrzucenia zgłoszenia uczestnictwa bez podania przyczyny.

 

4.2. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w regulaminie, o czym wszyscy zainteresowani zostaną powiadomieni.

 

4.3. We wszystkich sprawach nie ujętych bezpośrednio w regulaminach, jak i dotyczących rozstrzygania kwestii spornych między graczami decydujące zdanie mają Organizatorzy, których decyzja jest nieodwołalna.

 

 

5. FILMOWANIE I FOTOGRAFOWANIE

 

5.1. Używać kamery oraz aparatu fotograficznego może każdy, nie jest wymagana zgoda Organizatorów;

5.2. Osoba obsługująca kamerę lub sprzęt fotograficzny musi być odpowiednio oznaczona (kamizelka odblaskowa);

5.3. Osoba obsługująca kamerę lub aparat fotograficzny nie jest zwolniona z obowiązku noszenia ochrony oczu;

5.4. Obsługa kamery lub aparatu fotograficznego powinna unikać sytuacji, w której mogłaby zdradzić pozycję walczących;

5.5. Obsługa kamery lub aparatu fotograficznego nie powinna nagrywać i fotografować osób, które wyraźnie sobie tego nie życzą.

5.6. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenie lub zniszczenie sprzętu.

 

DODATKOWE INFORMACJE :

 

Zlot odbędzie się w warunkach polowych, uczestnicy we własnym zakresie przygotowują się do imprezy (sprzet biwakowy,namioty itd.).

Dojazd na teren zlotu we wlasnym zakresie.

Obszar Majówki z ASG zostanie wydzielony przez Organizatorów.

Na oznaczonym terenie zostaną wydzielone: strefa manewrów, obóz off game (pole namiotowe) oraz strefa parkowania.

Uczestnicy muszą zadbac o miejsce do noclegu we własnym zakresie – Organizatorzy udostepniają jedynie pole namiotowe.

Osoby chcące nocować poza bazą zlotu załatwiają sobie nocleg na własna ręke. Wszelkie informacje dotyczące możliwości noclegowych w Bornem Sulinowie dostępne są na stronie http://zlotborne.republika.pl/ Zobowiazane są one jednak poinformowac o tym Organizatorów.

 

-Palenie ognisk na terenie zlotu TYLKO w wyznaczonych miejscach !!!

 

- W trakcie odprawy, poprzedzającej rozpoczęcie scenariusza, będzie przeprowadzona losowo próba trzeźwości uczestników.

 

- Nieodzowne jest pozostawienie pola obozu off game i obozów z rozgrywek w stanie pierwotnym tzn: posprzątanie, zlikwidowanie okopów, umocnień,zlikwidowanie prowizorycznych ławek, zasypanie i uprzątnięcie ognisk wraz z wyniesieniem przyniesionych cegieł cegieł kamieni

 

Nie dostosowanie się do w/w skutkuje dożywotnim skreśleniem z listy uczestników majówki z ASG w Bonem Sulnowie !!

 

 

Powyższy regulamin obowiązuje w dniach 29 kwietnia -4 maja 2008 i dotyczy imprezy określonej w punkcie niniejszego regulaminu.

Przepisy regulaminu stanowią integralną część umowy i dotyczą wszystkich uczestników imprezy.

 

Pozdrawiamy.

Organizatorzy

Edited by Ruda Max
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...