Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mnie sie mojej od pół roku nie udało rozwalić, mimo tego że jest przypiłowana. :)

Generalnie tylko komory ICSa dedykowane wchodzą do tej repliki.

Ale jeśli wypiłujesz kawałek korpusu dolnego, to możesz tam wstawić jakąkolwiek inną od standardu TM.

Tylko wtedy musisz sie liczyć z tym ze może Ci nie podawać kulek. Kumpel z ekipy wstawił do swojego ICSa komorę G&G z doklejonym oringiem od dołu i podaje mu ślicznie na każdym magazynku teraz.

Link to post
Share on other sites

Na ile wiem to śmiga mu to ładnie. Bez zauważalnych strat mocowych. Ale trzeba brac poprawke ze to wszystko zależy od tego jak wykonasz wycięcie, jak mocną masz sprężynkę na komorze, czy komora płynnie chodzi w tych szynach od lufy zewnętrznej i dociska poprawnie do gearboxa i tak dalej, i tak dalej.

Jest sporo czynników które musisz brać pod uwagę przy takim zabiegu. Nie mniej poprawnie zrobiony działa jak normalna icsowa komora. Wiem że komory Madbull Ultimate i szarozielona plastikowa G&G działają poprawnie w takim modzie. :P

Link to post
Share on other sites

Witam :) Dorwałem ostatnio górnego boxa z borkiem ICSa + dysze CA fioletowa/niebieską. Ile moge uzyskać dokładając do tego SP120 i robiąć teflon fixa?

 

Dodam, ze bez teflon fixa, na innym górnym boxie lekko tuningowanym i na SP110 mam około 395fps.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam :) Dorwałem ostatnio górnego boxa z borkiem ICSa + dysze CA fioletowa/niebieską. Ile moge uzyskać dokładając do tego SP120 i robiąć teflon fixa?

 

Dodam, ze bez teflon fixa, na innym górnym boxie lekko tuningowanym i na SP110 mam około 395fps.

 

Pozdrawiam

Nie wiem czy będzie potrzebny teflon fix bo po wina być szczelna, chyba że na hop up chcesz robić ? a tak powinieneś mieć około 420-430fps.

Link to post
Share on other sites

sama m120 powinna dawać 400fps. Więc jak będziesz miał szczelność dobrą to na pewno z m120 nie wyciągniesz 450fps daj może m130 jak tyle chcesz.

 

Ja na SP110 mam 400 bez 3-5fps. wiec licze na troche wiekszy przyrost dzieki borkowi i SP120 :) Zobaczymy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Zanim odpowiesz sprawdź sobie to co ci wysłałem bo do niego zamontujesz ten front orginalnie. A jak nie to to nic już więcej nie ma takiego dla ciebie.

 

hmmm.. w takim razie mam rozumieć ze montowałeś ta lufę zewnętrzną i wiesz ze oryginalny front nie będzie za długi tak?? bo skoro tak to serwis MO w takim razie się myli, a Tobie zwracam honor...

Link to post
Share on other sites

to przecież Ci napisałem ze front nie będzie pasował bo jest za długi do tej lufy zewnętrznej... :bialaflaga:

chodzi mi o taka długość lufy zewnętrznej : http://www.madonion.eu/M4_RIS_z_kolba_Crane_p922.html ta co podałeś jest do tych jeszcze krótszych wynalazków.

Ktoś wie jakiej firmy lufy zewnętrzne pasują do body ics'a?

Pisałeś że chcesz karabin do cqb a ten co dałeś w linku to nie jest do tego, tylko te takie małe karabiny. Chyba się nie zrozumieliśmy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...