Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

[Oficjalny] M4A1 [ICS]


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

batka 9.6 v to podstawa, icsowska batka jest bardzo dobra i polecają ją do stockowego boxa. sam na niej śmigałem na początku.

 

jednak od kiedy kupiłem 10.8 do tuningowego boxa, strzelam na niej też na stockowym i rof jest rewelacyjny. ostatnio stwierdziliśmy z kumplem że przy takim rofie, emka może robić za karabin wsparcia :mrgreen:

Link to post
Share on other sites

C15 to zwykłe M4 ze stałą kolbą, nie jest jakiś specjalnie długi.

Polecam ze względu na RIS'y - zdjęcie tłumika i założenie rączki transportowej (bez problemu idzie kupić tanio używaną) zmienia go w klasyka.

Co do wtyku - w moim jest stockowo duży, więc raczej błąd w opisie MO

Link to post
Share on other sites

No jeśli poprawić celność to tylko i wyłącznie precka, bo co innego? ;) Najlepsze precki ma KM Head i taką każdy Ci poleci. Niby dlaczego miałyby fpsy spaść?

 

No bo jak lufa od m4 ma około 360mm, a ja chcę pod tłumikiem 200mm przedłużoną lufę schować, to by miała ona 550mm+. To replika miała by dostateczą siłę, aby wystrzelić kulke z takiej długiej lufy? Zależy mi głowie na znacznej poprawie celności bez tracenia prędkości wylotowej.

Edited by scurek002
Link to post
Share on other sites

Km Head ?? ja slyszałem ze najlepsze sa Systema precki...

 

To źle słyszałeś ;) KM Head jest najlepszy jeśli chodzi o precki. Systema też dobra, ale KM Head najlepszy. Dlatego ich prec lufy są tak drogie.

 

No bo jak lufa od m4 ma około 360mm, a ja chcę pod tłumikiem 200mm przedłużoną lufę schować, to by miała ona 550mm+. To replika miała by dostateczą siłę, aby wystrzelić kulke z takiej długiej lufy? Zależy mi głowie na znacznej poprawie celności bez tracenia prędkości wylotowej.

 

Hehe, no jasne, że będzie miała siłę :mrgreen: Ale jak już chcesz mieć 550+ to wymień cylinder na typ 0.

Link to post
Share on other sites

Z góry przepraszam jeśli była gdzieś taka informacja, (zwyczajnie przeczyłem) mam takie pytania.

 

1/ Czy istnieje fizyczna możliwość wyjęcia sprężyny z tłoka ? czy one po prostu są na stałe zintegrowane. Jeśli są jaki tłok polecilibyście ? .

 

2/ Może ktoś dysponuje linkiem lub informacjami jak wymienić sprężynę ?.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Ave!

Czy kupując C15 i mając pragnienie włożenia jej czegoś mocniejszego (ot. sprężyny by to z 360-380 fps miało) trzeba coś jeszcze wymienić? Piszę, bo niegdyś na stronie MO był dział tunning, ale już nie pamiętam co tam wymieniali, a teraz ni widu ni słychu.

 

BTW: Po długiej lekturze wątków na forum stwierdziłem, że ICS jest wiodącym producentem eMek oraz, że takową kupując mamy topowy towar. Czy są to wnioski właściwe?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...