Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kerth dla mnie również ale co zrobić? Socom to jedyny STTI z pozytywnymi opiniami od większości. Na Bella się skarżą,że zamarza nawet przy 5 stopniach na +. Zrobić downgrade Socoma ? No bo co innego jest do wzięcia w cenie <200 zł co fajnie wygląda i dobrze strzela ( około 300 fps ) ?

Link to post
Share on other sites

Mi się wydaje, że to 350-360 to nie jest zbyt dużo. Powiedziałbym, że to maksimum do budynku, ale jednak w granicach rozsądku. Do tego, w razie czego masz w kieszeni tłumik, który zakładasz na dłuższe dystanse - w razie zacinki w broni głównej etc.

 

Przez jakiś czas miałem ok. 350 fps w broni głównej, ludzie z którymi biegam po fortach/po lesie mieli ok. 360 i nie było tragedii w razie serii po nogach/plecach/korpusie.

 

Ja bym powiedział, że ten socom jest całkiem dobry, ale wymaga podniesionego poziomu ostrożności ;)

Link to post
Share on other sites

Piszesz, że ma to być broń główna i za tą kasę lepiej sprawdzi się Socom od STTI. Trzeba tylko uważac z nim na bliskich dystansach, z racji na jego moc. Klocek Cymy jest tańszy w ekspolatacji niż gaziak, ma większą tolerancję na temperaturę, ale przez średnie osiągi i moc, tylko do budynku wystarczy. Oczywiście biorąc pod uwagę pistolety do 200 PLN, bo zbliżając się do 300, masz już większy wybór porządnych gaziaków.

Link to post
Share on other sites

Tak się składa, że odpowiedziałem nie czytając tego tematu w innym na Twój post, że glock cymy będzie lepszym wyborem niż taki gaziak od STTI.

 

Różnica w zasięgu nie jest jakaś spora.

 

Celność, a raczej niecelność taka sama.

 

Za to przewaga AEPa cymowskiego to po prostu ładujesz baterie wkładasz i nie piep ...nie solisz się z gazem i butlą, oprócz doładowania magazynka nie musisz wtykać butli.

Magazynki kupisz po 3 dychy a nie po 100zł. Zapasowy akumulator za 5 dychy, a sama butla kosztuje Cie po 35 zeta sztuka a nie wystarczy na wiele.

Link to post
Share on other sites

Też tam napisałem,że przeraża mnie to 195 fps ;) 100-150 fpsów więcej w gaziakach to jest jakieś 30-50 metrów na starcie. A to chyba dużo. Całe szczęście mają i socoma i glocka w przystępnej cenie w specshopie - pogadam z ludźmi może doradzą. Albo trafię na kogoś z poznańskiego środowiska i doradzi.

Link to post
Share on other sites

troche kotlecik ale jak gaziaki nie dzialaja w zimie tak aep tez na mrozie dlugo nie wytrzyma z tym swoim mini aku, plus ludzie skarza sie przy aep'ach na dlugi czas reakcji od nacisniecia spustu do wystrzalu, z racji niskowoltazowej baterii. Mnie np w AEP'ach negatywnie nastraja fakt ze nie ma BB zamka ;) i generalnie gaziaki bez BB są z góry spalone, zawsze jest coś za coś

Link to post
Share on other sites

Pytanie tylko czy stawiasz na realistykę czy na praktyczość.. Jeśli chodzi o AEPa to bym brał MP7, bo ma auto, lepiej sie celuje (lepsza stabilnośc - kolba) i duzy mag.

Jeśli chodzi o realistyke to ciężki temat.. wiadomo, ze nie osiagniesz tego co w prawdziwym, wiec po częsci jest to zbędne.. mało ktory gaziak wali swoim BB po łapach, a jesli juz to bierze duuzo gazu, co jest jednoczesnie nieoszczędnie. Jeśli jednak to ma byc gaziak to ja bym brał to:

http://asgshop.pl/produkt.php?id=351

Auto, semi, bb, no i KWA - ludziom trzymają po 2 lata. Wielkim minusem są magi - drogie i małe.

Link to post
Share on other sites
  • 5 months later...
  • 1 month later...

A co ja powiem. Jak dla mnie gaziaki lepsze. faktycznie nie sa za dobre na mrozy, ale AEP tez duzo nie zdziala. Moj braciszek ma teraz klocka cymy i ta jego mini bateria starcz amu na jakies 7magow nie wiecej. no i wiadomo dlugi zcas reacji po nacisnieciu spustu..ale to tez wrodzona wada AEG-ow.

Co do gaziakow ejst teraz calkiem przyzwoity Glock 17 firmy army. moze nie jest to cudo ale za 199 (czyli bardzo podobnie co cymoski) jets lepszy. NO i ten BB.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...