Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mid-capy księga tajemnic


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobra nie róbcie offtopu, bo będzie znów 2 strony sprzeczki.

 

Ja tylko dodam, że jeśli idzie o rozpychanie maga KA Tango Down, to 10 kulek na raz to za dużo, lepiej po 3 albo 1. Do tego polecam robić to powoli, a nie energicznie, bo po prostu może się zaciąć ten dynks na końcu sprężyny. Magi są plastikowe i zgrzewane (ale pancerne, nie da się ich robić, połamać ani pęknąć nawet przy szczerych chęciach)- nie można ich rozkręcić i naprawić. Jedyny sposób to odkręcić na dole zaślepkę, wysunąć sprężynę i przepchać na chama kulkami od góry, albo jakimś drutem, aż wszystko wyleci dołem. Nie ma natomiast problemów z działaniem maga po takim mało finezyjnym zabiegu.

Link to post
Share on other sites

Przestańcie tak ludziom wytykać różne rzeczy, czepiacie się o byle co... znaleźli się specjaliści. Na tym forum są różne osoby, które dopiero zaczynają lub siedzą w tym już kilka lat. Bądźcie tolerancyjni dla tej pierwszej grupy.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Midy od King Arms (Tango Down Style) nie mają problemów z PJtami.

 

Tak apropos, dziś przyszły mi 2 Thermoldy Classic Army i nie polecam tych magów, kulki podają ładnie, dobrze siedzą, dynks do poychania kulek jest szeroki więc się nie przemieści i nie zatnie raczej sam z siebie, ale wykoanie to żal jak z Chin. W porównaniu z wyżej wymienionymi Tango Downami, sprawiają wrażenie, jakby się miały rozpaść. Magi King Arms są zrobione z jakiego mega twardego kompozyty, Classic Army to jakiś tani ABS-o-Plastik słabo spasowany.

Link to post
Share on other sites

Zaopatrzyłem się ostatnio w 5 mid-capów PJ do AK-74 i każdy z nich to jedna wielka porażka. Na starcie nie chciały współpracować ani z kulkami Blaster Devil, ani z G&G. Kulki blokowały się non-stop, co chwilę trzeba było wyciągać magazynek i mocno nim o coś stuknąć żeby raczyły podawać. Do tego 10-15 ostatnich kulek sprężyna nie miała już siły podać.

 

Z każdego wyjąłem sprężynę i lekko ją rozciągnąłem, sytuacja nieco się poprawiła, ale nadal nie chcą podawać kulek gładko. Straszny shit, teraz żałuję, że nie zamówiłem z innego sklepu MAGów, może nie byłyby takie kiepskie.

Link to post
Share on other sites

Co do kulek PJ. Magi od KA (FN FAL) niestety nie trawią szczególnie serii P&J Premium. Złe podawanie, szmaty co któraś itp. itd..

Na MB jest lepiej, ale rewelacji nie ma na obu Grejdach. Dobrze podają G&G do gramatury .28g włącznie, TM i o dziwo Blastery.

 

P.s. wiem że to takie magi ni przypiął, ni wypiął, ale emkami się brzydzę, a kałachów nie mam na stanie ;-).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Czy ktoś jest w stanie pouczyć mnie na temat midów BOYI i o tym jak będą zachowywać się w CA M15A2 ? ? Muszę zainwestować w jakieś magazynki mid, z tego co ogarniałem temat, to bardzo chwalone są magazynki MAG, ale mnie absolutnie nie jara plastiks-fantastiks, a BOYI produkuje relatywnie tanie metalowe magazynki. Pytanie tylko w jakim stopniu niezawodne ? ?

Link to post
Share on other sites

przepraszam jeśli nie ten temat ale chciałbym się dowiedzieć które midy do G36 lepiej wybrać: King Arms czy MAG? pozdrawiam serdecznie

 

 

midy king arms'a te na 90 kulek w g36 od jg nie chciały kompletnie wejsc. łaczenie magów kingów i zwykłych nie pasuje do siebie ( hi cap chinski plus mid kinga , low chiński i mid kinga nie łacza się.) sprawdzone w sklepie.

Link to post
Share on other sites

Próbował ktoś rozwiązać problem "strzelających" midów od MAGa? Magazynki generalnie wychwalane ale mają jedną dosyć denerwującą mnie ostatnio wadę. Wystarczy że podczas wymiany pukniemy w korpus repliki z magazynka wystrzeliwuje nam fontanna kulek. Może macie jakieś sprawdzone rozwiązania tego problemu?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...